bugün

pasif erkektir, bir boka yaramazdır. o çekingen dururken hoşlanılan hatunu piçler götürmektedir.
özgüvensiz erkektir. piyasada bolca bulunur.
Alacak çok yolu var erkektir. Kızmayın lan ona pasif felan demeyin. Delikanlı adamlarda böyle olur bazen. çok masumdur saftır. zaten sonra işin tüm pisliğini keşfedince hiç tadı tuzu kalmaz varlığında yokluğunda. özler o kendi küçücük kalbi kocaman insanı kaybetmekden korktuğu eli ayağı dolaştığı zamanları.
Belki muhabetini kaybetmekten korkuyodur kabul etmezse .
Utangaç erkektir. Tatlıdır. Cıvkını çıkarmadığı sürece sevilir. Tabi utangaçsa. (bkz: beslenir ki bu)
alacağı hayır cevabının ızdırabıyla yanmaktansa bekleyip açılmamayı tercih edendir.
Utanma dışında havam bozulur düşüncesiyle korkan erkek tipi de bulunur. Ki bunlar evlerden ırak olasıcalar dediklerimizdendirler.
Yanlış kızdır o.

insan bakışarak bile açılabilir birine, bu bile olmuyorsa zaten aranızda hoşlanmanızı sağlayacak gerçek bir iletişim olmamıştır ve durum ilerlese bile 21. Yüzyılın şu tipik insanların birbirilerini araç olarak kullandıkları ilişkilerden yaşarsınız.

Tabi siz öyle mutlu oluyorsunuz...
erkek mi?
Sevme ihtimali yüksek erkektir.
Immm sey açılmak istiyorum ama nedenini bilemeden korkuyorum acilamiyorum. Nedensiz korkan erkektir.
Hangimiz yaşamadik ki.
şansını denemeli açılmazsa kaybedecektir.
(bkz: evet ne oldu).
cesaretten bir haber andavaldır.

yarın öbürgün bir olay olsa kızı ortada bırakıp canının derdine düşer bu amınakoduğum cibiliyetsizi.
Kızın duygularından emin olmayan onu yeterince tanımayan erkektir. Görüp beğendiği bir kızla nasıl muhabbet kuracağıni bilemez hele kiz da hiç pas vermiyorsa.
normal erkektir.

devam etsin. muhabbet etsin. az daha samimi olsun. zaten korkusu gider. sonra "naber yarraam boş musun benim çıkar mısın" diyebilir. tabi demesin öyle.
Neden korkar? Reddedilmekten.

Reddedildiği taktirde en kötü ne olur? Yalnız kalır

Açılmadığı taktirde ne kazanır? Yalnızlık.
Benimdir sebebinde kesinlikle reddedilme korkusu veya cesaret yoktur sebebi bir muhabbetimin olmamasıdır zira insan kimdin sorusuyla karşılaşmaya korkar o yüzden belli bir miktar oyalanıp bazı yollarla dikkat cekmeyi denemisligim bulunur bunda utanılacak sıkılacak bir şey yok.
Ben narsistlikten açilamiyorum taktik belli onu asik et ve gelmesini bekle gerçi türk kizina fazla islemiyor bu taktik.
Bu kizlarin acilen güncellenmesi lazim.
ben hoslandigim kisiye acilirim ama cogunlukla reddedilirim. sebebi ise iyi bir muhabbetimin olmamasi veya kizi nasil etkileyecegimi bilmedigimdendir. bazilari kiza acilmadan once ask oyunlari ile kizin kabul edeceginden emin bir sekilde gider konusur. ben ise bu ask oyunlarini beceremem. o yuzden kizin karsina gecip konustugumda hicbir etki birakamam kizda. cogu zaman reddedildigim icinde kiza bir tepki vermiyorum yada zaten sakin biri oldugumdan boyle yapiyorum.

birde soyle bir durum var;
ayni isyerinde calisiyorsaniz bu durum daha zor oluyor. ozellikle ayni departmandaysaniz. eger reddedilirsen sen bir tavir koymazsan bile karsi taraf bu tepkiyi verebilir ya da yine bir beklenti icine girebilir, aklinda hep bir acaba ile yasabilirsin. bu daha kotu bir sarsinti yaratir insanda. psikolojik olarak yipranirsin. gitsen olmaz kalsan olmaz.
Özgüveni düşük erkektir.
özgüven eksiklği vardır bence de açılmasın hiç kızı da kendi zgüven eksiklğiyle oyalamasın.
utanan erkektir. utancını aşıp söylediğinde ise kaybeden olur. yak usta yak.
has ve has seven erkektir. adamın dibi, adamın hasıdır.