bugün

kendince doğru bir hareket yapmış hatundur. 3 günlük dünya açıl sevdiğine.
cesur kadın.
dün gece şahit olduğum ve bütün gece teselli etmek zorunda kaldığım kadın. Cesur ve samimi bir kadındır. Kolay kolay bulamazsın, bulunca da ağzına sıçarsın.
Gerçekten aşık olan kızdır .
özgüvenin daim olsun şekerim. hak bildiğin yolda ilerle. sadece adama dikkat et bekar olsun. sevgilisi de olmasın. gün olur devran döner sıra sana da gelir yoksa. ha, emin oldun mu adam yalnız mı senin gibi? koy götüne rahvan gitsin bebeğim. 3 günlük dünya neticede!
helal olsun insanıdır.
üniversite öğrencisi olması muhtemel bayandır kendisi. (bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
görsel
aşkı kalbinden taşmaya başlamıştır. candır.
yaşayan sayısının kesinlikle artması gereken hatundur.
tamam eyvallah aga eyvallah cesur atılgan seviyor ama bu memlekette kız naz yapar erkek çilesini çeker, bıraksın o heyecanı biz yaşayalım bir boka izin vermiyorsunuz.
bu ilişkinin demir direği benim uleyn, diyen hatundur.
Pek görülmeyen bir durum olduğundan yapan hatun kendisini marjinal gibi hisseder. Bu yüzden ilişkiyi ben başlattım ben bitiririm havasındadır. Bizzat tecrübe ile sabittir.

Peşin not: ben erkek tarafıyım. Tecrübe yanlış anlaşılmasın yani!.
hayal kırıklığına uğrayacak saf hatundur.

siz bir horuzlu şeker ya da pamuk şeker kendisine alınmadığı için saatlerce ağlayan erkek çocuğu gördünüz mü hiç? ben gördüm. erkekte kısaca budur. mücadelecidir. horozlu şekerini bile mücadeleyle almıştır.

erkekleri süründürün, kamçılayın, obsesif yapın gızlar. şaka şaka onlara şefkat gösterin la biraz*
kaideyi bozan bir istisna olduğu için, saygıyla karşılanması gereken hatundur. samimiyetine güvenilmeli ve samimi duygularla karşılık verilmeyi hak etmiştir.
ya çok abazadır, ya da hiç gideri yoktur.
Başıma geldi reddettim tabi.
Var böyle kızlarımız. Ne sevimlidir onlar.
masumdur. tüm saflığıyla gider o derece seven. ama dünya düzeni işte kim severse kavuşamıyor. herkes birilerinin peşinde acı çekip duruyor.
Yok öyle bir hikaye. Ulan neden her şeyi erkek üstlenmek zorunda evlilik teklifi neden kadından gelmiyor. Hep biz mi yaşayacağız o gerilimi. Biraz da kadınlar gerilsin.
Nick sanıp geldiğim.
Normal hatundur. Fazlasıyla vardır onlar. Hiç denk gelmemek olmadıkları anlamına gelmez. Biz alismisiz Türk kızı şöyle Türk kızı Böyle demeğe. Türk kızı istediğinde, "mecbur" hissettiginde diğer kizlardan daha rahat, daha curetkar oluyor. Yeminle.
(bkz: Yok ki)

En fazla bir arkadaşını yollayıp söyleten gördüm.
Yok canım istemeye de gitsin hatta.

Yanlış yapan hatundur.

Edit: çıkma teklifi nedir zaten, yıl 2005 miş gibi davranmayın.
bundan iki ay önce karşıma çıkmış kızdır. arkadaşlığımın daha değerli olduğunu belirterek nazik bir şekilde reddetmiştim. beni facebook listesinden silmişti hemen. şöyle bir geriye bakınca güzel de kızmış harbiden dediğim oldu.