bugün

özgüven kokar. daha karşılaşmadım ama bunu anlamak zor değil.
Boğulacak kızdır.

Aman fazla açılmasın.
efendi adama açılırsa mutlu, piç adama açılırsa mutsuz olur. o yüzden açılacağı adamı iyi seçmeli. bu arada kendi de efendi değilse hiç açılmasın.
kaşar ya da yollu yaftası yemekten kaçınmayan kız. çok nadir bulunur.
Bu benim. Pişman mıyım hayır.
Simdi o kizlar atlarina binip gun batimina dogru gittiler.

Yoktur lan.
Ya var ya dünyalar onundur.
geçmiş olsun dediğim kızdır.
korkak olmayan kızdır.
Helal olsundur. Erkeğini başka yellozlara kaptırmamak için efor sarf ediyordur. Sana koccaman bi alkış.
hiç affetmem.
hatta uğraştırsın isterim.
ama arada yeşil ışık yaksın ki uğraşmaya devam edeyim.
ama sonra şımarıyorlar.
işte şımarmasalar.
tadı çıkacak ama.
Karşıdan bekleyerek vakit kaybetmek saçma geliyor açıl gitsin en fazla reddedilirsin zaten.
Nesilleri tükenmek üzere olan cesur kızlardır.
samimidir ama dikkatli olsun.
Cesaretine saygı gösteririm. Bana açılan ama reddettiğim hiç bir kızla dalga geçmedim, hatta saygım bile vardır kendilerine.
Birey olmayı başarmış hatun kişidir. Sevdiği kıza açılamayan erkeklerden daha adamdır.
Altındangirip üstünden çıkarak türlü kurnazlıkla erkeğe yaptırmasındansa daha masum bir harekettir.
Yapmayin kizlar. acilamiyor, utangac, cekingen, kendine güveni az vs., ben acilayim ne olacak diye kendinizi kandirmayin. Sadece ilgi gösterip ileri gitmeyen, acilmayan erkek, acilmak istemedigi icin acilmiyordur. Acilamasa bile olacagi varsa kendiliginden gelisir zaten.
iyi yapmıştır. hayallerinin ötesinde bir sevişmeyi beklemektedir.
benim her zaman yaptigim eylemdir. saklayip zaman kaybetmeye ne gerek var? seviyorsan seviyorsundur, o sevmiyorsa da ver yolu gitsin. oh be cok buyuk rahatlik. soyleyemeyenler utansin.
Yüzde yüz oranında red ile gidiyorum. Hadi bakalım belki öteki açılmam olumlu çıkar.
hayatımda bir kez büyük umutlarla yaptığım eylem. cesaretimi toplayıp açıldım. sonuç mu? şuan başkasıyla nişanlı. hayatımın en büyük aptallığıydı yaptığım ama pişman değilim.
Kesinlikle sans verilmesi gerek kızdır. Çıkma teklif eden kızla gidip, hemen nikah tarihi bile alınır.
güzel değilse açılmasın.
dogruyu yapiyordur. ama karsisindaki erkek dalga gecer ise iste o zaman bir daha acilamaz kimseye. bana acilsalar guzel olur aslinda. bana acilabilirsiniz.