bugün

yapmayın kızlar üzülürsünüz.
Evet, evet ben yaptım.

O an için çok kolaydı ama bir daha yaparmiyim derseniz karşıdaki insana bağlı gerçekten bir insanı tekrar cok seversem tekarar yaparım.

Bu arada sonu hüzünlü bitti ama olsundu...
Varsa da çirkin veya ruh hastasıdır. Bu ülkede yavşak olmayan erkeklere yaşam hakkı yok.
Benim basıma lisede gelmişti reddedildim.
hem yürek yemiş (malum ülkemiz), hem de modernize bir hanım kızımızdır.

artık devir değişti bile diyebilir. ne derse desin esaslı kadındır.
Her daim erkeği beklememek lazım düşüncemi faaliyete geçirmiş adam gibi hatundur.

Hayattan ne istediğini bilen ve hayatın ne kadar kısa olduğunu gören hatundur.
Bu kızları gören şirinleri de görebilir.
Kendime yedirmemiş açılamamıştım. Başkası gözümün önünde açıldı ve şu an nişanlanıyorlar. Hayattaki şansım
açılmak derken?
Bu yiğido benim..

Asla önce erkek açılsın, ilk adımı o atsıncı kızlardan olmadım. Fakat öyle sevdim ki, açılmayı geçtim..

Beyimiz pek burnu havada, ben kimsenin peşinden koşmam tavrında biriydi. O kaçtı ben kovaladım, sonra biraz da ben kaçayım o kovalasın dedim ama kovalamadı haliyle. Yediremez kendine, aşk sevgi gibi şeylerle de pek ilgilenmezdi. Neyse hep ben kovaladım, sonra bir gün çektim bunu bir kenara. Yeter artık senden ayrı kalmak istemiyorum, bu işin adını soyadını koyalım dedim. Afalladı tabi beklemiyordu, ölüyorum ulan sana dedim. Ulan mı!? Dedi, trip üstüne trip attı. Bir ara bende odak kaydı, hangimiz erkek hangimiz kadın bilemedim..

6 ay geçti. ben açıldım, o evlenme teklif etti. Şimdi evliyiz, her gün onu ne kadar çok sevdiğimi sabah öğlen akşam defalarca söylüyorum. O da hala kaçıyor, kaçmayı bırakacağı günü bekliyorum..
çirkin bir kızsa ilgisizliktendir, bir sonuca bağlamak ister tek taraflı mı, şansı var mı diye. güzel bir kızsa zaten attığı zarflarla erkeğin niyetini kestirebilir, açılması için zarflamaya devam edebilir. çirkin ve güzel olmak arasında inanılmaz bir fark var. çirkin kız hata yaptığında, kalbi kırılır, güzel kız bir hata yaptığında, erkeğin kalbini kırar! çirkin veya güzel, açılan kız bir kukla değildir: toplumsal rollere sığınmaz.
artık azgınlıktan dağa taşa sürtecek düzeye gelmiş kızcağızdır. bir an önce vermek ister.
(bkz: Magdalena Carmen Frida Kahlo y Calderón)
(bkz: frida kahlo).
cümlede bir terslik buldu gözüm istemsizce. bizim memlekette o kadar norm haline gelmiş işte. O kadar.
Bu hadise sık olur lakin benim kadar iten de yoktur.
Ne dense, ne alakası var estağfurullah, hiç öyle değil " derim.

Peşinen övmesin kimse beni, birlikte üzülürüz.

https://youtu.be/2oICpKQl6mE?si=4s6pDX936ji4dBLg
Salaktır.
O salak bendim bir zamanlar. Artık akıllandım.
Adam gibi adamdır.
Bize böyle adam gibi kızlar lazım..
+Akif sana bir şey söylicem
-kabul ediyorum evet evet evet sevgili olurum senle
+Oha be istanbul Ankara hızlı Tren kaç lira diyecektim lan
-hee burda kızlar teklif ediyor dediydilerde ondan şey ettim selma Pardon.

Olabilemez.
Baya taşaklı kızdır helal olsun.
Bazılarının karşılaştığı, bazılarının karşılaşmadığı kızdır.
Bana tek şansı çok gören tüm hoşlandığım kadınlara kırgınım. Kalbimin mahvolmasında büyük payınız var.
türkiyede sayıları oldukça az olan kızlardan sadece biridir kesinlikle şüphesiz..
Cesur, özgüvenli kızdır. Aşkı karşılık göremese bile takdir edilmelidir.
Kötü niyetli değilse bu yaptığı şey onun adam gibi adam olduğunu gösterir. Var mı lan böyle kız.
Bunu hak eden erkek tanımıyorum. Duygularına yazık olacak olan kızdır
Üç günlük dünyada aklını kullanan kızdır. Ne var içinde tutup zamandan mı kaybetsin.