bugün

Yumurtanın sperme koşmasını bekliyordur.
Karşı tarafta gördüğü dengesizlikler olabilir.
çünkü sadece reddetmiyorsunuz reddederken itin götüne sokuyorsunuz, yetmiyor arkadaş Çevrenizde testis konusu yapıyorsunuz.

tabi ki ben değil bir arkadaş, deli misin.
45 numara ayaklarımla depar bile atabilirim, yeter ki hoşlanayım.
başkasını seviyor olması da muhtemeldir.
reddilme korkusu yaşayan erkek hiç kusura bakmasın olmamış yarım erkektir. evinde yatağına uzanıp tavana bakarak, teklif etmeyi düşündüğün kadınla ilgili hülyalara dalmak hiçbir boka yaramayacaktır.

git ne olacaksa olsun de ve teklifini usulünce yap. olmuyorsa denizde kum dışarda kız. git onlarla yola devam et.

ancak bir muhallebi çocuğu reddilmekten korkar.
31 çektikçe hevesi geçiyordur.
annesinin kurbanıdır. şımartılmış ve armut piş ağzıma düş hayalleri içinde büyütülmüştür.
2 sebebi vardır. hoşlanmıyordur ya da pısırıktır. ikiside o erkeği tercih etmemek için yeterli sebeptir. yani bir erkek size gelmiyorsa o erkekten vazgeçebilirsiniz hanımlar.
Henüz kalkmadı.
onu arkadaşı gibi görmenden korkuyordur.
Yüz bulamıyordur kızdan.
evlidir, cesaret edemez.
Adı üstünde, hoşlanılan...
Sen hoşlanmışsın, o niye adım atsın aliminiyum.

Bir sebep.
ölmüştür belki.
sadece hoşlanmayı seviyordur.
Rober Hatemo'nun "Senden çok var" veya Serdar Ortaç'ın "Binlerce dansöz var" veya Davut Güloğlu' nun "Kopalım Bari" şarkısını dinleyen biri olduğu içindir. Zira bakınız Davut abimiz sevdiği kıza şarkıda şöyle seslenir:
Attığın zar yek mi yani?
Yazdığın at tek mi yani?
Yaptığın iş bu mu yani?
Nakit değil de çek mi yani?
Yok mu yani yok mu yani senden başka yok mu yani?
Kafana taktığın kep mi yani?
ya kadın ciddi ilişki istiyorsa korkusudur..
tamamiyle ülke kızlarıyla alakalı adım atsında rezil mi olsun. ufak iltifat edersin centilmenlik edersin aaa bu bende hoşlandı şunu kibarca red ediyim üzülmesin diye saçma sapan trip ve davranışlar kasılmalar. korkma tecavüz etmiyecek ufak bir iltifat veya çicek verecek. kibarca gerçeği söyle ama olurmu benseni arkadaş olarak görüyorum felan direk hakarettir. sevgilin varsa ya da bahanen neyse söyle sen nedesen zaten adam kırılacak. birde hayvani ulu orta tersliyeni bağırıp çağıranı var sanki biyerini kısımladılar sanırsınız senkim köpek gibisinden laflar, ben sana bakarmıyım.
"erkekler kadınların aklından geçenleri bilseler çok daha atılgan olurlardı".
Hoşlandığı kıza yazan çoktur, fark yaratmak için doğru anı bekliyor olabilir. Şahsen bu taktiği uyguluyorum başarı oranı çok yüksek.
o sizden hoşlanmıyordur.
anto tam olarak 12 den vurmuş.

ancak nedense hep erkekten beklenir ilk adım neden ?
neden adım atayım ki? jer hoşlandığımıza adım atsak fermuarı kapatamayız. bu da can.
Kalbi yorgundur...