bugün

Beşinci kademe karma seviyesi.
Argo kelime kullanmaksızın akıcı, etkiliyici ve pozitif enerji içerikli sohbet türü hoştur. Bu tarz sohbeti dinlenebilir insanlara hoşsohbet denir.
Boş adam eglencesidir gereksizdir çok. Ben neden buradayim deyip pişmanlik duyuldugu andir
üstüme yapışmış ikileme, aslında hiç de hoş sohbet olduğumu düşünmüyorum.
şu anki karmam. sözlük beni hoş sohbet olarak görüyormuş. teşekkürler canısı.*
yalnız benim karmam daha birkaç ay önce 200'lerdeydi lan. kabul edelim baya iyi düşürdük.
81 puanla bulunduğum karma değeri.
öyle miyim? tartışılır.
Yapılmasından zevk alınınandır. Kafa dengi insanlarla yapması ayrı bir keyiftir.
akranlarla yapılması makbuldur.
Bana uyan karma..Hadi sözlük bundan sonra ne gelecek??
bu ne şimdi?
bana bunu mu uygun gördün sayın sözlük.
bana uygun görülen karma. nedir bilmiyorum.
Uludağ bana yakıştırdığı karma. Sohbete beklerim genşler.
karma puanlarını pek umursamam, ama beni bile gördüğümde hoş sohbet mi? "ciddi mi lan bunlar?" diye şaşırtmış karmadır. bu karma puanlarını kim veriyorsa çok teşekkür ederim, sevindim lan. * bu karmaya layık olmaya çalışacağım.
sanırım henüz bir kaç saattir sahip olduğum ve adres çubuğuna uludağsohbet yazmama neden olan karma.
benimde karma puanım hoş sohbet ama mevzu bu değil onu geçelim.. kanal t 'de sabaha karşı tuncer çiftçi adında bir vatandaşın sunduğu bir acayip program..
bu sabah dört sularında iki omuzunda iki papağanla dertlere derman oluyordu yine..
efendim romatizması olanlar mı dersin, kardeşiyle küs olanları mı hepsi bu programda deva buluyor. arasam benim karma puanımı da yükseltir mi acaba..
http://www.youtube.com/watch?v=eXSU2Xr9bo4
herkese renkli günler
hep bu karma adında kalmak ıstediğim karma adi.
farkında olmadan edindiğim karma türü, hoş duruyor efenim.
an itibariyle edindiğim karma sıfatıdır. hayırlı olsun.
tadından yenmeyen sohbet türüdür. sevgiliyle yapılan sohbet veya sözlükte yapılan sohbet buna örnektir.
(bkz: karma listesi)
bu puanlamayı kim yapıyor bilmiyorum ama sanırım kanaat notunu kullandı benim için *
yeni ulaştığım değeri. *
yeni karma puanim. hoştur.
yapılan sohbetin hoş olma durumu.
Ağzındaki bal ne hoş demenin alternatif yoludur. Bol sohbet ederler evinizin sıcaklığını hissettirirler.