bugün

Sırf sevdiğim kadın seviyor diye cezaevinde izlediğim dizidir...
tam anlamı ile friends çakmasıdır.

üniversitede 1 günde 1 sezon bitirdiğim bir dizi olmasına rağmen friends izledikten sonra yanına bile yaklaşamayacak dizidir.

ted ile robin'in aşk olayı bizim ross ile rachel'dan çalmadır.

bu diziyi seven arkadaşların friends'i kesin izlemeleri gerekmektedir.
benim izlediğim gelmiş geçmiş en iyi dizidir bunun nedeni komple bir dizi olmasıdır komedi de var dram da.
Friends izledikten sonra yavan gelen dizidir.
bazı sahneleri friendsden alıntı dizidir. hatta friends bittikten 1 yıl sonra başlamıştır. ama yine de severim, güzel diziydi.
5 karakterden oluşan kurgu ve senaryonun perfect olduğu tapılası bir dizidir . çoğunlukla sevilen karakter barneydir
10 sezonluk sit-com.
bu dizi benim için dizi'den ötedir. 10 sezonu 2 ay içinde izleyip bitirdiğime pişman oldum. izlerken kendinizi gruptan biri sanıyorsunuz, dizi bitince derin bir boşluk...
Kids nothing good happens after 2 a.m. - ted

Youuu son of a bitch! - lily

You just got slapped. - marshall

Ted let me teach you how to live. - barney

what's in the box?! Right? Seven? Brad pitt? - robin
bitmesine üzüldüğüm dizilerden.
(bkz: Haaave you met ted)
(bkz: lebenslangerschicksalsschatz) mevzusunun hayatımıza girdiği harikulade bir dizi idi. bitmesine çok üzülmüştüm.

https://www.youtube.com/watch?v=P8-WET98Gew
Cezaevindeyken sevgilim izliyor diye ben de izlerdim. E2'de yayınlanırdı gece. Güzeldi be!
içinde güzel replikler barındıran dizi.

en sevdiğim de şudur "erkekler metro gibidir. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor"
güzel diziydi ilk başlarda,sonradan sıçtı..diziyle ilgili bi derdim yok da fanı olan kitle rezalet
yeni başladığım vize döneminde sınavlara çalışmamak için de iyi bahane olan sit comdur.
"annenizle nasıl tanıştım" . Çocuklarına eşiyle nasıl tanıştığını anlatan genç ve çapkın bir adamın hikâyesi. Severek izlerdim bir ara.
keşke izlemeseydim dediğim dizi.
şimbi baştan başlar izlerdim.
Dizi bir kenara,
Umarım bunu babanız söylüyordur.
Başlığını görünce bile heyecanlandım. Fakat dizideki oyunculardan Ted mosby'nin yahudi ve barney'in gay olduğunu öğrenince kalbim biraz incinmedi değil.
(bkz: ted mosby)'nin sempatikliği ve karizmasıyla çevrilmiş hoş bir dizi,izlenecek diziler listesine alınabilir.
Yıllarca izlediğim ama uzun zamandır ipin ucunu kaçırdığım için artık izlemeyi bıraktığım şahane dizi.
barney stinson ve diğerleri olarak ele alınması gereken dizidir.
Anılarımızda hoş bir tebessüm olarak yeri sağlamdır. izledik bitirdik.
Sonu fanatiklerinin beklediği gibi bitmemiş dizi. Keşke daha uzun soluklu olsa idi, efsaneler arasında mutlaka yer alacaktır. Barney ve maceraları, "The Bro Code" kesinlikle unutulmamalıdır.
Kufur gibi dizi ismi.