bugün

Rüyalarıma girecek artık.
Cok iyi yapmis ulkedir. Kendi sag kesimine sov yapmasinin yani sira, sinirlari icerisinde secim propagandasina izin vermemistir.

Bizim aile bakani sanki oraya "bakan" sifatiyla gidip aile ve sosyal isler konusunda calismalar yapacakti amk.

Oraya giden aile bakani degil "akp oy toplayicisi" rolu ile giden bir insandi ve siktir yiyip dondu.

Cok da guzel oldu benim icin.

Ayrica senin disisleri bakanini oraya sokmamislar zaten, sen neden bir de ustune karayolu ile aile bakanini oraya gonderiyorsun ? Bunu yapiyorsan:

1) Siktir yemek hosuna gidiyor, magduriyet ekmegi yiyecegini bildigin icin olayi korukluyorsun.
2) Anketler o kadar berbat ki Hollanda'dan gelecek "Evet" oyuna cok muhtacsin
3) Cok naifsin, "Belki karayolundan geceriz" diye dusunup diplomati konusunda daha ne kadar kazma olabilirim yarisi yapiyorsun.

Goruldugu gibi hic bir madde akli-selim bir yonetimin yapacagi is degil. O yuzden Hollanda'yi tebrik ediyorum. Söz şimdi bordo klavyelilerde.
göklerden gelen kararın ilişkilerimizi bozduğu ülkedir.
Bizim devletin tarafsız olarak kalmasını Hollanda sağlamaya çalışıyor. Vay anam vay.
jeremain lens dışında hepsi ibnedir.
halkının ve yöneticilerinin ciddi anlamda salak olduklarını düşünüyorum. turkiye'den vatandaş alımı yaparken tersine iq testi falan yaptılar herhalde. bu kadar denyoyu türkiye'nin hiçbir yerinde birarada görmedim ben amk.
21. yüzyıl dünyasında islam ve türk düşmanlığı yapan tip. atalarını iyi becermişiz demek ki. evet.
kendi isteğiyle hayatını sonlandırmak isteyen kişilere yardım etmek amacıyla kurulan "Son Arzu Kooperatifi" (Coöperatie Latste Wil), 300 üyesine "ölümcül pudra" verdiğini açıkladı.

https://www.bbc.com/turkc...1?ocid=socialflow_twitter

http://www.milliyet.com.t...a&utm_content=2745783
istanbulun ve dolayısiyla türkiye'nin en meşhur caddesinde (istiklal caddesi) devasa bir alanda konsolosluğu bulunan ülke.

istiklal caddesinin eski hali yeni hali tratışmlarına girmeye gerek yok. bence burada hollanda konsolosluğunun işi olmamalı artık. diplomatik prosedür nedir bilmiyorum ama ülkelerin de diplomasiyi pek taktıkları söylenemez artık.

taşıttırın kardeşim konsolosluklarına bağcılar'a. al sana mis gibi yaptırım. hem istiklal'deki alanı değerlendirirsin hem hollanda'yı bağcılar ile tanıştırırsın.
görsel

allah belanı versin faşist hollanda. niyetin apaçık belli. bir zaman pkk mitinglerine de izin veriyordunuz.
Her fotoğrafa yazılmış yazıya inanan tiplerin suçlamalarına maruz kalan ülke.

En renkli seks, en güvenli uyuşturucu bu ülkededir. Çomarları kovup bizleri alabilirler.
Avrupa değerlerine (!) uygun olanı yapmıştır. Çünkü bunların sözde değerleri faşizme, ikiyüzlülüğe, ahlaksızlığa dayanır.

Ayrıca rica edeceğim inek gibi etinden, sütünden, derisinden hatta boynuzundan bile faydalandığımız insanlık için oldukça yararlı bir hayvan üzerinden bu hollanda eşkıyalarına hakaret etmeyiniz. Zira Bu yamyamlar insanlık için komple zarar.
Türk konsolosluğu önüne barikat kurarak nazi almanyasını sollamıştır.

Bakanı sınırdışı etmek için geceyarısı ohal ilan ederek kanunlarını zorlamıştır.

Hayır kampanyaları halen devam etmektedir.

Faşizmin dibine vurmuş resmen adamlar yav.
ab'nin en önde gelen ülkesi türkiye'nin en yetkili isimlerine kapılarını kapatıyor. düşünsenize; hala görevinin başında olan ab bakanımız ömer çelik istese dahi avrupa ülkesinde program yapamayacak. ne kadar trajedik bir durum değil mi?

türkiye ne kadar daha ab kapısında terbiye edilecek? bundan sonra ab ile ilgili atılacak her pozitif adım yapılan bunca rezaleti sineye çekmekten öteye gidemez...
Ulan su hollanda uzerinden bile magdur edebiyati yaptik ya amk daha nedenebilir ki. Abi adamlar demisler haftasonu secimimiz var. Biz sey yapiyoruz siz secimden sonra gelin konusmanizi da mitinginizi de yaparsiniz demisler. Sunun kadar dogal birsey yok dunya da amk. Ama bizimkiler atlamis ucaga hala gitmeye calismis orasi da bostan korkulugu degil ulke sonucta gelme amk demis nie sana hava sahaaina giris izni versin. Geri donup bir de kara yoluyla girmisler. Hollanda onay vermedigi bir devlet personelini hapse bile atabilir yasalari oyle onay verdikleri statusu neyse ona gore ulke de gezebilir. Bir de isin komigi turk konsoloslugu hollanda polisini atlatmak icin once havalimanina arac yolluyor yer mi bunu hollanda amk hala bekliyor konsolosun onunde sinira gidip bakani alan araci durdurup sinira birakiyor. Simdi burda nerede magduriyet yasamis bizim ulkr magduriyet yasayan varsa o da hollanda dir kusura bakmasinlar.
ikinci vatan.
kardeşim paran kadar konuşursun, bu şartlarla hiç bir halt yiyemezsin.Küçücük ülke seni tarımda geçmiş, enerjide geçmiş.Sen anca portakal suyu rendeleyip içersin.
Suriyelileri yollayın napmak istiyorlarsa yapsinlar.
'bari bi amsterdam'ı göreydik iyiydi' diye düşünen tek ben olamam sanırım?
sen adamların yasalarını hiçe sayacaksın, koskoca devleti siklemeyeceksin sonra da mağduru oynayacaksın. öyle bir şey yok. bakın bir ülkenin bakanı "hayır, gelmesin" denilip uçuş iptal edilmesine rağmen ülkeye kara yollarından kaçak bir şekilde girmeye çalışıyor, hem de referandum propagandası yapmak için. adama "sen hayırdır amk" derler kimse kusura bakmayacak. yasak kardeşim bu, yasak. sınır dışı da eder, tutuklar da, hapse de atar. sen kaçak girdiğin ülkede hangi diplomatik dokunulmazlıktan bahsediyorsun? fransanın, israilin, ingilterenin veya herhangi bir ülkenin bakanı türkiye'ye kaçak girse bizim devlet asar onu. dünyanın en ılımlı, en rahat ülkesini bile karıştırdık. hollandalı insanlar bu yıla kadar hollandada polis olduğunu bile bilmiyodur bence. bütün bunları geçtim, benim amsterdam biletimi nasıl yakarsınız lan allahsızlar?
rezil oldugumuz son ulke. sirada kim var tayyip? comar herifler bizi de comar ettiniz dunya gozunde.
Reis halleder. O çözmüş işi anladıkları dilden konuşuyor.
görsel
patrick kluivert, johan cruyff, denis bergkamp gibi yıldız santraforların ülkesi.
aşırı sağın fikren iktidarı ile sonuçlanan bir seçime şahit olmuş ülke.

wilders, tüzük gereği sadece kendisinin üye olduğu partisi pvv ile iki yıllık macerasında ikinci oldu; liberal sağ kökenli başbakan mark rutte'ye başından beri siyasetinin hedefine aldığı müslüman azınlığa "ya normal görünün, ya da defolun gidin" dedirtti; yeni bir aşırı sağcı parti olan "demokrasi için forum" hareketinin iki milletvekili çıkarmasına zemin hazırladı.

türkiye'de çevre - merkez tartışmasıyla el altından organize suç çetesi kuranlar merkez nasıl tanımlanır ve o merkez nasıl tehcir düzenler, çok yakında görecekler...