bugün

ileride, fuzuli işler müdürü olacak insan kişisidir..
Haa yani, söyledin de, n'oldu? Başın göğe mi erdi?!?!
Pislik herif!! inşallah tükenmez kalemin cebinde patlar!!!
Yapmadık yine.
Bir neslin helak olmasına sebeb olan söz.
Benim gibi ödev yapmayan yada okulda götüm götüm ödev yapmaya çalışan arka sıraların en azılı düşmanı en önde oturan gözlüklü veletir.
Seni de unutmadık lan.
bunu diyenler yüzünden az dayak yemedik.
Ilkokul da vardı böyle bi orospu çocuğu. Şerefsiz sınıfa gelir çantasını sıraya koyar ödev vardı diye bağırırdı. Ulan hoca bile gelmemiş daha neyin çabası lan bu. Orospu çocuğu astronot olmak istiyordu zaten vizyonunu siktiğim.

Neyse sakinim.
çok sinir bozan tipler bunlar, lisede de vardı. sınıfın en önünde otururdu zayıfça bir kız. her ders papağan gibi saatli kuş gibi söylerdi.

sinif bir ah vah eder, içlerinden ufak küfürler mırıldanır, kaderine razı olurdu. bense azar yiyeceğimi bilerek yine, sakince kafamı sıraya koyardım.
öğretmen ödevi unutmuştur bile ama öğrencilerden biri bunu söyleyerek ödevi yapmayan öğrencileri zor duruma düşürür.
Ögretmenin sekreterligini üstlenmis ögrencinin söyledigi sözdür. bütün sinifin tepkisini üzerine ceken kisidir. Ögretmen de bütün sinif "ödev yoktu" demesine ragmen, o ögrenciye inanir.
orospu çocuğu beyanı. bunu söyleyeni okul bittikten sonra çok aradım.

şaka lan şaka o bendim. evde canım sıkılıyordu.
sen tüm gece oyun oynayıp lak lak yaparken, o ödev yapmış, uykusuz kalmış.
biraz empati.
Bunu diyen bir arkadaşım vardı. O Aman bu şerefsiz yüzünden az eksi not almadım. Şimdi o çocuk aylık 1500 liraya çalışan bir işçi. Bunun için mi yaptın lan mına koyim bunları? Manyak mısınız lan siz?
inek ve bencil öğrenci item'ı.
Şerefsiz sözü.
dünyanın en antipatik itici insanıdır, bunlar ileride karşısınıza sorun olarak cıkacak tiplerdir. dikkat edin.
Bir psikopat öğrenci sözü. Evet.
içinde bulunmadığım gruptur. Ama çok ceremesini çektim bunların.
Ödev yapmayanlar tarafından en çok küfür yiyen çocuk.
Ödev yapmayan insanı yıkan cümle. Evet.
Odevi yaptiysa fark edilmek istenen ogrencidir. O kendine gore hakli yapmayan da kendine gore hakli.
Bunlardan çok vardı bizim orada kopyada vermez bunlar.
görsel
Sınıfın en gıcık sevilmeyen tipi tarafından söylenen söz.
görsel