bugün

(bkz: necati seni sikeceğim arslanım)
(bkz: anadolu yok)
biraz önce göt siken, eşşek siken gibi bişeyler dedi. hiç yakıştıramadım hanımcağıza. cıks cıks cıks...
küfürlü konuşan hatun yazar diyorlar.
küfür güzeldir yerinde ve zamanında kullanılırsa.
Nolur disgusting bulma beni ya nolursun.

Ben kimseye kendimi beğendirme çabasında değilim. Siz gidin oje moje yok şu dinleyen kız bunu giyen kız onlara tespit kasın babacım hadi.
slm mls msn. ama hayır sen bst sin glb.s.s
tam olarak ne amacı ve tarzı hatta ve hatta profili belli olmayan yazar. yani net bir görüşü bile yok. hem ermeniyim hem aleviyim hem milliyetçiyim demek gibi yani.
Sözlük hakkında bir konu da bana yardımcı olan yazardır. Hasretinin son bulması dileğiyle.
kendisi kezbanların favorisi, badigardı. her durumda kezbanları savunur, tartışma çoktan bitmiştir, kazanan bellidir ama hala konuşur. ilginç.
(#32807817) aramızda geçmişte kalan seks kokulu ilişkiyi ulu orta döken yazar. Aklıma önce kürtaj yaptırıp ondan sonra sözlüğe doğum kontrolü hakkında ordinaryus derecesinde bilgi giren ve ifşa olunca hepsini silen bazı yazarlar geldi.
Seviyorum ulen! Çok şekkkker ya.
Gözlemlerime göre soğuk espri seviyor. Muhtemelen kendi arkadaş ortamında kendi esprilerine kendi gülüyordur.

(bkz: kendimden biliyorum)
Belki de artık trol denen şeyin böyle saçmalıklarla yapılmasını istemiyordur.
143 tane entrsi olan 11. Nesil bir yazara cevap vermeyecek yazar.

Ayrıca bunu ciddiye alma sebebimin bunun trollüğüyle alakası yok. Bu kafada hayatta erkek çok fazla. Siz her şeyi sözlük içi görüyorsunuz. Ama dışardan da şöyle bir gören olursa diye beyinlerine sokmaya çalışıyorum.

Elbette görüşlerimi aktaracağım, bunu da kıçı kırık kuru götlülerden öğrenecek değilim.
Cinselliğin kutsal birsey sanilmasi adlı başlıkta efsane şeyler yazmıştır. Bu kadar güldürdüğünü bilseydim takip ederdim. Ulan ya...

Katıksız bir kezban.

Ama yinede saygılar.

Unutmadan yeaaa.

Ek: hepsini silmiş yazdıklarının. Hobi olarak yazıp siliyor galiba.
tüm hesaplarını kapatan yazar.

evlendi mi acaba...