bugün

tüm hesaplarını kapatan yazar.

evlendi mi acaba...
Cinselliğin kutsal birsey sanilmasi adlı başlıkta efsane şeyler yazmıştır. Bu kadar güldürdüğünü bilseydim takip ederdim. Ulan ya...

Katıksız bir kezban.

Ama yinede saygılar.

Unutmadan yeaaa.

Ek: hepsini silmiş yazdıklarının. Hobi olarak yazıp siliyor galiba.
143 tane entrsi olan 11. Nesil bir yazara cevap vermeyecek yazar.

Ayrıca bunu ciddiye alma sebebimin bunun trollüğüyle alakası yok. Bu kafada hayatta erkek çok fazla. Siz her şeyi sözlük içi görüyorsunuz. Ama dışardan da şöyle bir gören olursa diye beyinlerine sokmaya çalışıyorum.

Elbette görüşlerimi aktaracağım, bunu da kıçı kırık kuru götlülerden öğrenecek değilim.
Belki de artık trol denen şeyin böyle saçmalıklarla yapılmasını istemiyordur.
Gözlemlerime göre soğuk espri seviyor. Muhtemelen kendi arkadaş ortamında kendi esprilerine kendi gülüyordur.

(bkz: kendimden biliyorum)
Seviyorum ulen! Çok şekkkker ya.
(#32807817) aramızda geçmişte kalan seks kokulu ilişkiyi ulu orta döken yazar. Aklıma önce kürtaj yaptırıp ondan sonra sözlüğe doğum kontrolü hakkında ordinaryus derecesinde bilgi giren ve ifşa olunca hepsini silen bazı yazarlar geldi.
kendisi kezbanların favorisi, badigardı. her durumda kezbanları savunur, tartışma çoktan bitmiştir, kazanan bellidir ama hala konuşur. ilginç.
Sözlük hakkında bir konu da bana yardımcı olan yazardır. Hasretinin son bulması dileğiyle.
tam olarak ne amacı ve tarzı hatta ve hatta profili belli olmayan yazar. yani net bir görüşü bile yok. hem ermeniyim hem aleviyim hem milliyetçiyim demek gibi yani.
slm mls msn. ama hayır sen bst sin glb.s.s
Nolur disgusting bulma beni ya nolursun.

Ben kimseye kendimi beğendirme çabasında değilim. Siz gidin oje moje yok şu dinleyen kız bunu giyen kız onlara tespit kasın babacım hadi.
küfürlü konuşan hatun yazar diyorlar.
küfür güzeldir yerinde ve zamanında kullanılırsa.
biraz önce göt siken, eşşek siken gibi bişeyler dedi. hiç yakıştıramadım hanımcağıza. cıks cıks cıks...
(bkz: anadolu yok)
(bkz: necati seni sikeceğim arslanım)
severim kendisini. iyi kızdır. ama artık eskisi kadar çok yazmıyor burada. o değil de, ola ki beşiktaş şampiyon olursa, kutlayacağım birkaç beşiktaşlıdan biridir kendisi.
yegane insan adam gibi adam kral panpamdır.
uzun zaman ara verip sonra sözlüğe dönenlerden.

hoş geldin baby. *
seri artılayan yazardır. kafa dengidir. severiz.
Hesap benim değil mi ister 20şer girerim ister burup dolma yaparım. Ehe *
Geri dönmesine çok sevindiğim yazar. Hem komik hem pratik hem zeki, her şeyden de az çok anlıyor, ukala değil, daha ne istersiniz.
Kendisi azıcık(!) küfür kullanır. Futbol oynayan, hayytt puu diye yere tüküren biri olarak canlandırıyorum kendisini. Gerçekte nasıl bilemem, bir gerçek şu ki:kız.
Öncelike "karadenizlilerin ekseriyetle aptal olması" "izmirin kızlarının kaşar olması" vs. Bu tip bir başlıkla izmirli kızlara, kaşar diyen kancığa çomar ve tarhana kokulu demiş kişi.

Bak bu türkiyedeki tacizin tecavüzün, zihniyetin oyunlaştırılmış hali. Adam "izmir kaşarı" diye başlık açtı. Ben bi anadolu çomarı dedim diye enseme yapışan mı kalmadı anamı sikmeyen mi. işte bakın tahrik nerede başlıyor. Sonra cevap alınca " ay ne terbiyesiz kız" bilmem ne. Afedersiniz. Kimse o izmir kaşarı diyene bişey demez ona çomar diyene sallar. Net bi örnekti bu.
abazan çomarların izmirli kız sevdasına saldırdığı yazar.

buralar karışır biraz ben reklamımı yapayım. *

(bkz: uludağ sözlük x swinger kulübü)