bugün

aziz nesin in yıllar önce söylediği sözün bir kısmıdır.tamamı şu şekildedir ''hiçbir gerçek müslüman atatürk ü sevmez,seviyorsa ya ahmaktır,ya sahtekardır.''dinsiz olmasına rağmen bunu kıvırmadan söyleyen aziz nesin her zaman takdir edilmiştir.bu sözü 05.11.2010 akşamı tvnet te tarihçi kadir mısıroğlu açıklamıştır.
gerçek olup olmadığı bile meçhul bu sözü destekleyen ahmakları, yürekleri tebrik ederim..
dinini kurtaran adamı sevmeyen müslüman, ülkesini kurtaran adamı sevmeyen türk olamaz.

edit: eksi oy veren arkadaşlar çok gocunmuşlar galiba.
sanrıdır... * *
(bkz: bu yoğurdu saçmalasak da mı yesek)
türk insanı zekidir. m.kemal
türk insanının yüzde 60 ı aptaldır. aziz nesin

hiçbir gerçek müslüman atatürk ü sevmez,seviyorsa ya ahmaktır,ya sahtekardır.

burada atlanan birde üçüncü şık var insanları sevip sevmeme özgürlüğünün devlet tarafından kısıtlanmış olması.

birde alevi konusu var ki değinilmiş. ayrıca
(bkz: dersim)

not : ben atatürk'ü severim.
müslümanlık ile padişahlığı ayırt edemeyen insanlardır muhtemelen sevmeyenler.
Atatürk padişahlığı ortadan kaldırmıştır, müslümanlığı değil.
GERÇEK MÜSLÜMAN, din kardeşlerini, gerçek müslüman, sahte müslüman diye etiketlemez a benim öküzüm.
bir aziz nesin saçmalığı daha.

bir de bu adamı peygamber gibi görüp her dediğine ağzının suları akarak "çok doğru lan" diyenler var ki, aman diyim.

(bkz: hasiktir diyorum)
(bkz: aziz nesin zırvalıkları)
aynı aziz nesin türkiye'nin yüzde altmışının da aptal olduğunu söylemişti. atatürk'ü sevmeyenlerle bu yüzde altmış arasında sıkı bir bağ var bana göre.
müslüman yalnızca allah'ı ya da allah için sever. o da çıkarcı olmasından dolayı. cennet, karılar, vaatler falan. sizi gidi müslümanlar sizi.
elhamdülillah müslümanım
ama politikalarını eleştiriyorum sadece.

kendisini severim, aynı:

babası ne yanlış yapsa çocuğunun babasıdır, atatürk de babam gibi.
ne yapalım sevmeyelim mi?

hem sevince dinden mi çıkıyoruz? töbe töbe...
"müslümanlar arasında sadece gerçek müslümanlar atatürk'ü sever."

- mackenzie

mesele şu. allah dini elleriyle satanları sevmez. ve atatürk de dini elleriyle satanları engellemiştir.
şu durumda allah'ın yanında olan atatürk'tür.

diğer müslümanlar*, kur'an da yazıldığı üzeri "münafık"tır.
yani en büyük günahlardan birini işlerler.
düne kadar aziz nesin'e "hebele hübele" diyen maymunları sevindirmiş cümledir. *
ilk olarak; genelleme yaptığı için yanlıştır.
ikinci olarak; birilerinin müslümanlığını sorgulama haddini kendinde bulduğu için yanlıştır. hep söylüyorum, müslümanlığımızı, iyiliğimizi-kötülüğümüzü allah sorgulayacak. bunu sorgulamaya hevesli birçok "gerçek" müslümanın büyük günah işlediğine inanıyorum.
üçüncü olarak; bu sözü söylediyse gerçekten bence "müslümanlar gerizekalıdır. atatürk'ü anlayacak kapasite onlarda yoktur" manasında söylemiştir ki bence bu da yanlış bir genellemedir. *
(bkz: bütün kemalistler gayrimüslimdir) o zaman dedirtecek söylemdir.
(bkz: ya ben lan neyse bişey demiyorum)
(bkz: veritas odium parit)
toplumu ayrımcılığa iten bir söz

türk insanı zekidir. m.kemal
türk insanının yüzde 60 ı aptaldır. aziz nesin

demiş bi arkadaş. katılıyorum. m.kemal tekkeleri kapattıysa diyanet işlerini açtı. müslümanım atatürkü seviyorum. bağnaz değilim, kuranı okudum ( mealini ), bize anlatılanlarla alakası yok. tavsiye ederim.
hem müslüman olup hem de atatürk'ü sevenlerin kabullenemediği gerçek. bak başlıkta gerçek diyor. gerçek müslümanlar kimler? şeriatçılar. e haliyle atatürk'ü de sevmeyeceksin. a ama yok siz laik dinciler başka yaşıyosunuz dini di mi? rahatınızı bozmadan. "başımı da örtmem, atatürk'ü de severim." e sen zaten yapacağını yapmışsın, ben sana ne diyim.
(bkz: lafın tamamı aptala söylenir)

bu lafın söylenmesinde kendini " gerçek " müslüman addedenlerin hiç mi payı yoktur? el kaide den hizbullah, hamas a kadar pek çok zihniyet kolayca din kardeşlerini kafir ilan ederken, aptalı, sağırı oynayan öbür gerçek müslümanların aziz nesin e ateş püskürmesi kolayına gelir.

bence biraz da gerçek müslümanlar, gerçek müslümanım diyenleri sorgulamalıdır.
aleviyim, çok dinci, sözde müslüman arkadaşlarım da var. atatürkü sevmediklerini açıkça belirtiyorlar, bense atatürk ü her an kalbimde hissediyorum.

saçma bi genelleme olmuş, tam tersi gerçek müslüman atatürk ü sever.
(bkz: saçmalama artık türk evladı)
kesinlikle doğrudur. bu sözün yanlış olduğunu ne sebeple söyleyebilirsinizki. müslümanların tek anladığı şey kurana göre yönetilmektir ve karşılarında bunu yıkan bir adam vardır tabiki sevmezler.
kişinin gerçek müslüman olup olmadığını Allah'tan başka kimse bilemez.
bilimsellikten uzak bir önermedir. istatistiksiz, bol keseden sallayan insan söylemidir.

(bkz: nerden anladın lan)
hiçbir müslüman atatürk gerçek aziz nesini sevmez be leylam.
(bkz: böyle saçmalığa böyle cevap)*