bugün

böyle can sıkıcı bir yazı hemde gecenin şu saatinde ne kadar etkili olurmuş arkadaş.
yalnızlıktan gebereceksin tek başına öleceksin ulan diye de ekleseydin be sözlük. ne yapayım yani tüm sözlük kızlarına birer birer yavşak mesajımı atayım bu mudur bizden istediğin. sesim olman lazım sözlük sesim.
mesajlarınızı temizlemek istedignizde elinizde kalan son yazıdır aşağıda ki (:
`Hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. Büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. Demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. Vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. Şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

Kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin? `
atar. (bkz: hmm ok)
eski mesajları silmeyerek engellenebilecek uyarı.
hiç özel mesajınızın olmadığını belirten uyarı.*
keşke benim de özel mesajım olmasa. şuraya bak ya, görsel

silmekten bi hal oldum amk.
temizlik seven yazarların çok gördüğü yazı .
kimsem yokki yaram sarsın
tam olarak alttaki gibidir, übersosyal olup bu yazıyı görmemiş, göremeyecek yusırlar için kopyalanıp yapıştırılmıştır:

Hiç Özel Mesajınız Yok

"Hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. Büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. Demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. Vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. Şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

Kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin? "

vallahi melankolik birine denk gelse intihara bile sürükler.
hep gördüğüm yazıdır. hayır hayır silmeyle alakası yok bana hiç mesaj atanda yok ya o yüzdendir. *
hiç arkadaşım olmayışını yüzüme vuran notu yok mu, her okuduğumda bir içleniyorum ki sorma sözlük.
izinden döndükten sonra gözünüze çarpan en acı görüntüdür.
(bkz: sözlüğe dair iç burkan detaylar)
altına da şöyle bir yazı ekleyiverirler:

--spoiler--
hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?
--spoiler--

tümünü sil gibi bir özellik koymamışsınız. yarım saat silmeye uğraşıp, silince de madalya takacağınıza bunları yazıyorsunuz.
yazık.
daha önce konuşmuş olabileceğimiz bir yazarı gelen mesajlar arasında aradığımda bana verdiği uyarıyla resmen beni küçük emrah moduna sokan metin. 400 tane mesajım var lan, sen kim oluyorsun bana yalnızsın diyorsun?! *
üzücüdür. hem de çok. özel mesajlaşmalar sözlüğün olmazsa olmazıdır.
tanrım o nasıl atarlı yazı öyle! benim ne embesil ne asosyal ne çevresindeki insanları teker teker kaybeden kişilik olduğumu cümlelemiş nerdeyse sövecek şahsıma. gelen kutusu boş olan adama bile tespit yapıyor sözlük helal olsun.
tam tersi, özel mesaj silmekten elleri ağrıyan insandır.
toplu silme seçeneği koymadı hala sözlük.
uyarısını okuduktan sonra "ikinci dönem çok çalışıp notlarımı düzelteceğim!" diye haykırmak istediğim metin.
üye olduğumda gördüğüm metin. bir daha o kutu hiç boşalmadı.
--spoiler--
hayır hayır, özel mesajının olmamasının sebebi, bu sitenin çalışmasında bir sorun olduğu için değil. büyük ihtimalle sende bir sorun olduğu için hiç özel mesajın yok. demek ki sana özel mesaj atacak kadar yakın kimse yok. vaktiyle insanlara yaptığın düşüncesizce hareketler sonucu çevrendeki insanları teker teker kaybettin. şimdi üzülmekten başka yapacak bir şeyin var mı?

kendine ve hareketlerine çeki düzen verip, insanlar arasına karışmaya ne dersin?
--spoiler--

http://galeri.uludagsozlu...zl%c3%bck-capsleri-17090/
sözlüğün en düz mantık adamı tarafından yazılmış yazısı. hiç özel mesajın yok. demek ki arkadaşın da yok. demek ki çok düşüncesizsin, herkes çevrenden gitmiş. yanii şimdi üzülmekten başka yapacak bi şeyin de yok. he yok.
sözlüğün boş mesaj kutusu cümlesi. buraya kadar güzel ama bundan sonrası için yazılan, kendince komik olmaya çalışmış ya da sırf biz tepki verip sinirlenelim diye eklenmiş olan paragraf, yazarının akıl seviyesine ışık tutmaktadır.
hayatınızda hiç özel insan yok dan iyidir.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: you ve got mail)