bugün

yok oğlum böyle bir duygu. ne umut veriyor ne umudu kaybettiriyor. hayırlısı bakalım.
millet aç aç.
Elbette acı şeydir.
Düşünsenize, sokağa çıkıyorsunuz, sokakta yerde yatan çocuklar, ilerde tekerlekli sandalye ile giden bir beyefendi az ötede sağınızda ise karşıya geçmeye çalışan bir yaşlı teyze.
Ama en büyük problemimiz hiç sevilmemiş olmak...
Acı şey. Hem de çok.
Feci şekilde sevindirir.
harika bir durumdur. ergenler anlamaz.
Hayatınızın da kötü geçtiğinin göstergesidir. Kaderimiz napalım. Belki bir gün beni de seven, bana aşık olan biri çıkar.
Kendim ve ben.

Edit; eksileyen beni seviyon mu olum?.
Nşye eksi bastın.
Ben ben. Kız düşürürüz diye cerrah olduk yemeğe bile önlükle çıkıyorum ama sevilmiyorum.
Sevgiden nasiplenmemiş bir kul olmaktır ve mümkün değildir.
En kötü bir köpeğiniz kediniz sever sizi...bir ışık bir yıldız sever.
Ne kadar alıyorsunuz bu deryadan?
Asıl sorun bu cankuş...
ne bir sevenim var, ne seven bir kalbim.
ellerim bağrımda,perişan kaldım.

şarkı sözlerini akla getirir. ve benimdir.
Sadece menfaatler gölgesinde sevilmiş olmaktan daha iyi olandır.
Polyanacılık oynayıp belki seven biri var ama medeni cesareti yok o yüzden sana yokmuş gibi geliyo, vardır vardır herkesin seveni vardır mühim olan cesarettir.
guzel tarafi da var. sorumlulugunuz olmaz.
Sevdim sevindim ama gösterdiğim değeri ne dosttan ne arkadaştan ne de sevgiliden gördüm . Hep hayal kırıklığı.
Anlık..
görsel
Kayıp değil bu. Kendi kendinize arabeske girmeyin. Kayıp olan sevmemektir.
hiç sevilmemişsindir eğer kendini sevmiyorsan... sen sevemezsen seni,kimse sevemez. sen saygı duymazsan kimse saygı duyamaz.
Yarım yamalak sevilmekten iyidir ama gene de çabuk kandırılırlar. insanların başka uğraşı yokmuş gibi o salak anlık duygularını bu kişilere çok güzel enjekte ederler.
Ayrıca bu kişileri yönetmeyi bildiğinizde onları sürekli peşinizden koşturabilirsiniz. Saf saf hayaller kurdurup sonra üzülürler. Tüm erkekler ve kızlar geberip gidebilir.
18 yaşımdayım bir sevgilim bile olmadı sağ elim bana küfür etmekten helak oldu.
Sevgilisi hiç olmayan insanların kafasına taktığı konu. Sevilmek için illa sevgilinizin olması gereği mi var? Belki de biri sizi uzaktan uzaktan kalbine yerleştirdi ve daha da çıkartamadı, gömdü oraya. Tabi bunları söyleyen ben ve kelin ilacı olsa başına sürmesi falan...
sevmeye ve sevilmeye aç kalmak durumunun özetidir.
Sevmeyip, sevilmeyip aşk şarkısı dinlemek de bir o kadar garip bir duygudur...
insanları sözleri ile değil de eylemleri ile değerlendirirsek ben de hiç sevilmedigimi söyleyebilirim zira bugüne kadar ne kadar seni seviyorum diyen olduysa sonunda başkalarıyla evlendiler. Eleştiriyorum diye söylemiyorum ama ben birini seviyor olsam başkası ile evlenmem yani.
yanlış ve yalan sözler ile inandırılmaktansa, nötr bir konumda sevilmiyor olmayı yeğlemek daha olağandır.
üzülmek ise pek tabi durağan ve doğrudur.
(bkz: #34083208).