bugün

Vade dolsa da ölsek dedirten sıkıntıdır.
Depresyon belirtisi. Özellikle de nedeni bilinmeyen bir sıkıntı ise bu nedeni tespit çok mühim. Kısır döngüyü bir yerde kırmak için bambaşka bir bakış açısıyla bakmak gereklidir, ama kişi aynı şeylerin etrafında sıralı bir döngüselliğe kapılmışsa girdaptan kurtulamaz.
Sınav haftasının bitmesinin sevinciyle bile geçmeyen lanet bişi.
Herkeste doğuştan default olarak bulunan özellik. Sadece güzel zaman geçirten, eğlenceli bir uğraş bulduğumuz zaman varlığını unutuyoruz o kadar.
gaz sıkışmasıdır.
Namaza başla. Kesin Çözüm.
Eline sik alınca geçecek sıkıntıdır kızım, serin ol lütfen..
Belli bir yerden sonra kendi kendinize ağlamaya başlarsınız. Hiçbir şey için ağlıyorsundur.
O daha kötü lan. Arada geçeymiş iyiymiş. insanı intihar ettirir valla.
hayatın nasıl bir şey olduğunu ve yapılacak bir şey olmadığını anlamaktan mütevellitse, gitmeyecektir, geri dönüşü de yoktur.
Bende bulunan sıkıntıdır.galiba depresyon buna deniyor.
(bkz: stres ve anksiyete bozukluğu)
(bkz: filozof hastalığı) da olabilir. Okudukça kendimi buldum.
An itibariyle içimi ele geçiren sıkıntıdır. Eğer sebebi pazartesi sendromu ise salı günü ebeni zikerim haberin olsun.
Bende var bu. Hep bir b.k yemişim gibi. Bir pişmanlık , bir boşvermişlik , bir bıkkınlık. Hayattan bıktım.
kalpler ancak Allah'ı anmakla zikretmekle huzura kavuşur (rad süresi).
(bkz: ileus)
Az once icime giren sıkıntıdır kafam allak bullak sözlük.
Travma Sonrası Stres Bozukluğunu ve Bipolar Bozuklugu akillara getiriyor.
iç sıkıntısıdır o, içsel sıkıntı olsa duramazdın.
evet gitmez o. öyle arada kenara koymanız gerekir.
aslında burada iki kavramda vardır. Heyecanla beklediğinizde iyi bir şey olacaksa sıkıntısı kötü olacaksa da sıkıntısı. ikisininde şiddeti aynı amk. uzun süredir sahip olduğum ve artık bütünleştiğim bir hayat tarzı oldu. Sıkıntı yoksa bu sefer neden yok sıkıntısı başlıyor.. o hafif mide ve karın ağrıları iyi geliyor.. bakın nasılda sahiplenmişim.

not : deli değilim.

amk.
dua etmeniz ile bitecek sıkıntı.
Uzun suredir içimde olan sıkıntıdır. En çok da notlarla alakalı bu sıkıtım. Ilk kez bu kadar kötü oluyor notlarım ve aileme söyleyemiyorum.