bugün

görsel
ama sanata katkıları var. örneğin michelangelo gibi.

not: gayleri sevmem.
gaylara sui zan ile bakmaktayım. ama başlıktaki önerme yanlıştır. zira bir astrofizikçi olan liverpool üniversitesi rektörü olan brian may hem queende çalarak (söz yazarak ve söyleyerek) sanata hemde tezleriyle bilime, albüm satmayan dünyada tonla satarak ekonomiye katkıda bulunmuştur. queen official store'den 750000 sterline meşhur gitarını da satılığa çıkarmıştır.
neden bu gay düşmanlıgı? ben birtane gay in birine zarar verdiğini, tecavüz,çocuk istismarı,hayvanlara eziyet, doğa düşmanlığı yaptığını görmedim.

not ; gay değilim
belkide vardır biz bilmiyoruzdur. yada sen bilmiyorsundur.
adam çıkıp basbasbağıracak değil ya.
doktor, bilim adamı, sporcu, bunlar belli bir kalitesi olan insanlar, ben ibneyim diye reklam yapan şarkıcı bozuntularıyla karıştırmamak lazım, eşcinsel olanları vardır muhakkak ama ulu orta bağırıp reklam etmezler kendilerini.
Adamların alnında gey damgası olmuyor sonuçta. Gittiğin doktorun cinsel kimliğini nereden bileceksin?
(bkz: siktir salak)
Aksine, çoğu başarılı mesleklerin öncüleri Gay? Tabi bunu kabullenmek sizin için zor andavallar.
Çünkü dışlıyorsunuz. Toplumdan izole ediyorsunuz. ibne diyorsunuz çocuğum böyle olsa öldürürüm diyorsunuz. Yakıyorsunuz. Çoğu kişi kendini soyutluyor. Evet dinimizce uygun değil ama dinimizce insanları küçümsemek hor görmek hatta öldürmek de uygun değil. Ben gay değilim lezbiyende değilim. Ama ben bir insanım. Onlar da bir insan. Tıpkı benim gibi tıpkı sizler gibi.
Freddie mercury de eşcinseldi ama eşi benzeri yoktu efsane bir solistti ve öldüğünde binlerce insan arkasından ağladı. Günümüzde hala çok sayıda severek dinleyeni vardır ve ben de bunlardan biriyim. Bence insanları buna göre aşağılamak saçmadır yaptığı seçimi ben tercih etmem ama kendi tercihidir saygı duyarım.
OLSA DA götünü bize mi gösterecek ne bilelim biz.
(bkz: martina navratilova)
muhtemelen taşlayarak öldürmeyin diye cinsel tercihlerini saklıyorlardır.
valla onu bunu bilmem ama çalıştığım firmanın şubesi var, müdürü gay.
Karakteri dört dörtlük bir adam, spor yapıyor, beslenmesine dikkat ediyor.
giyimi falan gayet hoş... brokoliyi ilk defa onun evinde yedim.
adamın erkek arkadaşı da hemşire.
Adam kalkıp duyuru yapmıyor gayim diye.

Ayrıca benim gibi kürt.

edit: neden eksiliyorsunuz anlamıyorum cidden.
ama şunu farkettim, için de kürt geçen ya da kürt olduğumu azıcık da olsa farkettiren entrylerimin hepsi eksi yağmuruna tutuluyor.
hele hele eşcinsellik de içerince oooooo.
Gerizekali olmak zor olsa gerek.
(bkz: Alan Turing)
Onların yaptığı iş daha zor. Er meydanında kılıç çarpıştırıyorlar.
(bkz: alan turing)