bugün

ağır özgüven eksikliği bir bireyin düşüncesidir ,halbuki yeni kızlarla tanışsa yüzü gülecek .
(bkz: hiçbir) olacak tdk ağlıyor.
Bi tanesi bakınca diğerleri de bakacaktır. Mühim olan bakacak ilk kızı bulmak.
Hissedilmemesi gereken bir histir çünkü özgüvenini düşürür insanın (çoğunlukla).
Kızları gözünde büyütmektir.
Bunun iki temel sebebi var..

1- karsi cinsle basarili diyalog kuramamak
2- defalarca reddedilip, kendinden umudu kesmektir.
Bana bakmıyorlar. size bakıyorlarsa işin sırrını söyleyin.
Aslında hiç bir kız bana bakmaz hissi değil, benim baktığım hiçbir kız bana bakmaz hissidir. Kendi kendini saçma bir yalnızlığa itmektir.

Erkekler kadınları güzellikleriyle derecelendirirler. Daha azına da asla razı olmak istemezler çoğu zaman. Oysa hayatta güzellikten çok çok çok daha önemli faktörler var.
böyle dediğiniz için 2-3 kekoya kalıyor tüm kızlar. özgüveniniz tam olsun.( egodan bahsetmiyorum)
Aslında bakar. Ama genelde harekete geçmez. Yılmadan doğru insanı bulanakadar devam diye cevaplanacak durumdur.
Sürekli reddedilince olan acı histir.
Bu hisse kapılan birine verilecek en güzel tavsiye; la birader bu karı milleti ne gevşeklere kelebek oluyor da bir sana mı bakmayacaklar takma kafana yürü be koçum, baktın olmadı sen de az gevşet civatalarinı. Denilebilir.
Sonunda bırakıp gidiyorlar zaten baksalar ne olacak. Keşke yaşamasaydım da böyle şeyler olmasaydı diyorsunuz sonra .
internette uzun vakit geçirenlerin çoğunun sahip olduğu histir. Düşünün şimdi internet sitelerine hiç çirkin kadın resmi koyarlar mı? Koymazlar. Sabah akşam internette dolanan adam günde yüzlerce kez böyle taşa baksa eritecek karıları görünce ister istemez kendine yakıştıramıyor.
bir zamanlar bana da oluyor, şimdi kadın erkek herkes bakıyor gizli gizli bakıyorlar fark ediyorum hala bakıyorlar gözlerin gerçekten alamıyorlar ama insanları umursamıyorum artık maskeler düştükçe insan ırkından vatandaştan soğuyor özellikle kadınlardan gizli gizli bakıyorlar da akıllarıdnan ne geçiyor onu merak ediyorum, üniversiteli kızdan liselilere kadar hayat bu ne oldum değil ne olacağım diyeceksin belki bir gün hiç bakılmayacak bir tipim olacak neden kendim bir bok sanayım ki bir zamanlar tek bir kızın bile hayali değilken şimdi görücülük teklif eden bile var hayaller kuran ya da bana şarkı söyleyen vs bu hissi yaşayan olursa sadece bir milada girsin her insanın bir miladı yeniden doğduğu bir yaşı vardır miladıma 16 yaşımda girdim düşünsene ilkokuldan 1 den lise 2 ye kadar kimse bakmaz hissi hiç sevgilin olmaması gibi sonra zaten hayatın değişti bir zamanlar insanları umursayan ütüsüz çıkmayan biriyken şimdi hiçbir şey umursamayan anı yaşayan geleceğe çalışan geçmişi hatırlayıp intikam dolu planlar yapan itin arsızın teki oldum hayat garip gerçekten herkesin iyi biri dediği biri kindar sadist nefret dolu ve intikam yemini etmiş birine döndü...

intikam alacağım bir avuç kişi kaldı sadece onlardan intikam almadan gözlerimi yummak istemiyorum neydik ne olduk itin arsızın teki olduk vaay be hayat gerçekten de çok garip...
Bakmamaktan daha kötüsü size bakan kızlara gidip konuşma cesareti gösterememektir.
Bende olmayacak şeydir.
kabullenmişlik hissi kadar güzel bir duygu yok.
böyle düşünen biriyseniz önce kabullenmek gerekir. kabul etmek özgür iradeyi tekrar özgür kılar, pozitif etkiler gerçekleşmeye başlar.
10 yıldır kesintisiz olan histir.
bir kızdan red yiyince sanki tüm kızlardan red yemiş hissiyle kapışır bu his.
Manyak mısınız Kendinizi ezikleyip durmayın Önünüzdeki maçlara bakın.
Biri senden hoşlanmadı tamam, geri kalan herkes senden hoşlanmayacak diye bir şey yok. Bazen birçok kişi senden hoşlanır, sen hoşlanmayacak kişi için uğraşmış olursun. Biraz da kendine uygun birini seçmek lazım.
bir yaşa kadar o oluyor. bir yaştan sonra da "ben her kıza bakmam" a dönüyor iş. ama kendinize güvenin, kendiniz olun. bana bile bakan olduysa -ki ne fırsatlar geçti elime- size de bakan elbet bulunur.
Karı kız peşinde koşan adama ben adam bile demem.
hislerinde yanılmıyorsun.

haklısın karşim, bence de bakmaz.
bok gibi bir histir. özgüven sikertir.