bugün

şu an ülkede birisi çıkıp fetö ya da PKK terör örgütü değil diyebilir mi? AK Parti'ye destek verecekse belki diyebilir...

HÜDA-PAR, seçimlerde Cumhur ittifakı'nı destekleyeceğini açıkladı. HÜDA-PAR lideri Zekeriya Yapıcıoğlu geçen yıl şu ifadeleri kullandı: "Türkiye Cumhuriyeti'ne göre Hizbullah terör örgütü olabilir ama bana göre bir terör örgütü değil."

https://twitter.com/odatv...8UtmojddMEaY7W1w&s=19
tek kelime ile skandal. 200 insanı domuz bağı ile vahşice öldüren bir örgüt terör örgütü olmayacak da deposunda soğan buluınduran esnaf mı terörist olacak..
hüda par başkanı hizbullah terör örgütü değil derken, gaffar okan cinayeti yaşandığında başbakan yardımcısı olan devlet bahçeli ve pkk ile görüşülmesine ben izin verdim diyen cumhurbaşkanı erdoğan da artık böyle mi düşünüyor? çomarlar sahiplerinin bu durumunda nasıl konuşacaklar be insaf...
mhp oylarını eriten, eskiden Erdoğan'a ettiği lafları bir bir unutan Bahçeli'nin toz kondurmadığı Hüda Par'ın söylemidir efendim. Bir mhp'li olsam oturup iki defa düşünürdüm bu durumu, evet.
PKK’ya terör örgütü değil diyen cehape ve cehape kafalarının boş havhavları.

Bu arada evet Hizbullah sikimde değil. Benim tek düşmanım pkk terör örgütüdür. Pkk’lıların dostu düşmanımdır. Pkk’lıların düşmanı dostumdur.

O hizbullahçıymış, bu mizbullahcıymuş sikimizde değil yani.
Sikimizde olan cehape ve hedepe. Yani pkk.

Hizbullah eskiden yaptığı gibi 2-3 pkklı öldürsün, yine alkışlarım. Gerisi sikimde değil.

Pkk ve destekçilerinin tümü tek tek öldürülene dek, bu vesileye yardımı dokunan herkese eyvallah.

Onlor Hözbollohhhhh mış? bana ne amk. Pkk dostu Cehape düşünsün.
akp listelerinden 4 tane milletvekilini meclise sokan hüda-par yetkililerinin söylemidir.

(bkz: hüda par ı meclise sokan akp seçmeni)