bugün

Bugün ölüm yıl dönümü. Kendisini saygıyla anıyorum.
ben yillarca Hitler in Almanyayi yahudilerden kurtarmak icin savas cikardigini sandim.
Yillar sonra Telegram sayesinde ögrendim ki, sionistlerin bizzat Maşasiymiş meger ...büyük israil projesini baslatip yillarca almanlardan para sömürebilmek icin.
politik doğruculuk ve kolektivizm tarafından yadsınamayan, "özgürlükçü" "humanist" kesim tarafından sevilmeyen, aslında öz be öz haklı olan nasizmin babası.
Acımasızlığı ile bilinir. insan olamaz ..
(bkz: drei liter)
(bkz: Adolf hitler)
15 silah projesi.

https://youtu.be/aMyMH1co4dc
Kimseye güvenemeyen divane bir insan.
Kimse kendisini anlamamıştır.
piyasaya çıktığı zaman diliminde en çok dinlenen popüler şarkılar.
Binlerce insanın ahını almış cehennemde cayır cayır yanacak olan faşist bir insanlık yoksunu.
Elindeki teknolojik gücü akıllıca kullanamayan bir diktatör.
" SS Teşkilatı: Hitlerin Elit Ordusu "

(Chris Mcnab)

Hitler’in savaş makinesini betimleyen büyüleyici çizim ve fotoğraf koleksiyonları ve pek çok konuya detaylı ışık tutan görseller ile literatüre damgasını vuracak bir çalışma: Hitler’in Elit Ordusu
Heil Hitler!
Tanrının über ırk yaratamadığının fanatik kavgacısı. Charlie chaplinden komik.
öyle bir grup ki, evleri hem her yerde, hem de hiçbir yerdedir.
gelmiş geçmiş en kaliteli temizlik ustası .
herkes sovyetler hitlerle savaştı sanıyor. hitler ve stalin senelerce müttefiktiler. savaşa da müttefik olarak girdiler. Türkiye senelerce bunu mazeret yaptı savaşa girmemek için. yani komünist sovyetler nazi almanya'ya karşı çıktı falan hepsi hikaye. hitler antlaşmayı bozdu, sovyetlere ihanet etti. yoksa sovyetler aman insanlık namına şunları durduralım dememiştir. Savaşa birlikte girdiler adamlar bu ilericilik kalıplarını geçin artık.
sovyetlere karşı savaşması ile görevlendirilen yahudi asıllı ajan lider.
Bir kavim. Acımasız. Evet.
bıyığı, yana taranmış saçı, hitab becerisi ile ilgimi çeken adam.
Evet sevgili dinleyenler Bugünde haftanın hit listesinde aldığı oylarla bir numaraya yerleşen adolf var.
(bkz: hitler konuşurken gelen çatır çutur sesler)
Sinirlenince halı kenarlarını kemiren lider.

Kaynak: (bkz: hitler in psikopatolojisi)
bu ülkenin ihtiyacı olan lider bir toplama kamplarını kursa etnik süprüntüleri yok etse ne elit bir ülke olurduk.
Üstün ırkçı Alman devlet adamı.
Yahudilerin, cücelerin, çingenelerin, eşcinsellerin, şişmanların, koyu tenli - esmer insanların, sakatların, akıl hastalarının eceliydi bir dönem.

Hitler'in önüne biri ingiliz, biri Fransız, diğeri Yahudi, üç savaş esiri getirmişler.
Hitler, 'Sorulara doğru cevap veren kurtulur' diyerek ingiliz'e dönmüş :

- Titanik kaç yılında battı?
- 1912'de.
- Tamam sen gidebilirsin.
Fransız'a dönmüş :
- Kaç kişi ölmüştü?
- 1050 kişi.
Sen de gidebilirsin dedikten sonra Yahudi'ye dönmüş öfkeyle :
Say lan ölenlerin isimlerini!..