bugün

büyük bir avcıdır. artemis'i kutsar afrodit'i horlar. hippolytos'u bir deniz canavarı götürür.
beşinci nesil yazar. *
an itibari ile en son yazar olmus 15 essiz bunye listesinde ki onbesinci yazar.
güzel insan.
uslubu felan kendini görmedim.
hoşgeldin.
(bkz: işte budur üstad)
Profiline yazılmasından herkes gibi haz duyan açık sözlü kişilik.
ingiltere yüzü görmüş, hard rock cafe yaka tokası bulunan yazar. imreniyorum.
Yunan mitolojisinde, Atina kralı Theseus ile Amazonlardan Melanippe veya Antiope veya Hippolyte'nin oğludur... Hippolytos güçlü, kuvvetli ve ava meraklıdır; Güzellik Tanrısı Afrodit'i hiç sevmediği gibi onun aşkını da reddeder. Öfke dolu Afrodit intikamını iftira ve ihtiraslar ile almıştır. Theseus'un ikinci eşi Phaidra'nın kalbine tutkulu bir aşk düşürür. Phaidra bir gün gizlice Hippolytos'u odasına çağırır ve Ona aşık olduğunu söyler. Red cevabını alan Phaidra, Hippolytos' un bu durumu kocasına anlatmasından korkar. Üstünü başını paralar, kendi odasında eşyaları kırar ve kocasına Hippolytos'un tecavüze kalkıştığı iftirasını atar. Thesus bu durumdan dolayı öz oğlunu öldüremeyip Poseidon'dan yardım ister. Bir gün deniz kenarında arabasını sürerken, Poseidon kocaman dalgalar gönderir denizden. Ürken atlar Hippolytos'un ölümüne yol açar. Ayağı ipe takılan Hippolytos kayalıklarda parçalanarak can verir. Phaidra durumu öğrenince kendini asarak intihar eder.
ingiltere kaplanı yazardır. ingiltere'ye gidince kendisine bir haller olmuş, yurda döndüğünde kendisine gelmiştir. dev gibi bir sitede editörlüğü, ingiltere'de yer döşemeciliğine seçmiş yazardır.*
askerden dönmüş ve işlerini hallettikten sonra ara verdiği sözlüğe geri dönmüş yazar. yeniden herkese merhaba.