bugün

Himym gülüyorum zaten durum komedisi tadında bir dizi ince espiri kara mizah beklemiyorum.zekamı kıçınıza sokabilirisiniz istediğinizi yapabilirsiniz.
adam tüm dünyaya yayın yapan, bilmem kaç dilde yayınlanan ve sayısız fanları bulunan dizileri izleyenlerin zekasını sorgulamış.

nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça.

sen git bihter ziyagil izle..
Zekaları bilemem tâbi de afedersiniz yarak gibi dizilerdir.

+ Hey batty, yemeği mi yaktın.
- böyle tadı daha güzel.
(Hahaha vufgufjhyfg efekti)
bir insanın neye güldüğü onun zekasını belirlemez, mizah değişken bir kavramdır. lakin hiçbir geçerli sebebi olmadan bir şeyi aptalca olarak görmek, seni aptal yada psikolojik sıkıntısı olan bir birey yapar.
gereksiz insan dolmuş.
sevmiyor ve gülmüyorsanız çocuklar duymasına devam edin bence siz.
iyi zekadır, Kendi yaşadığı olayların çeşitli bakış açısıyla bakılarak abartılmış olanlarına çok gülen birisiyim, barney stonson un playbook numaralarına, woo girls e gülmeyen insan var mı allahaşkına? Friends i bilmiyorum, yaş kemale erdiği için artık hitap eder mi tereddüt etmekteyim. Ama himym yaratıcıları esinlendiğine göre bir kerameti vardır diye düşünüyorum.

Konuya dönersek; yer yer matematiği şaştığı, kendini tekrar ettiği, sonu pek iyi kotarılmadığı doğrudur. Ama gerçek olabilecek kadar sıkı ve bunun için komik olabilen bir espri evrensel olabilmiştir.

Yaptığı tespitin ölü bir film serisini dizi olarak dirilttiği bir yazım zekasindan bahsediyoruz. Bence karate kid ve cobra kai külliyatına bir bakın, sonra başlığı tekrar edin bakalım aynı ferahlıkta edebiliyor musunuz?
Valla benimki 121 iq.
Friends'le himym'ı bir tutan insan zekasindan daha üstün bir zeka oldugu aşikardır..ulan sığır friends dünya çapında en çok izlenen diziydi zamanında, muhtemelen hala rekor ondadır..Emmy ödüllerine defalarca oyuncu bazında da dizi bazında da aday olmuştur..senin gibi otuzbirci ergene kendini ispatlayacak bir durumu yok..herkesin beğendiği şeye bok atınca marjinal de olmuyorsun..Steve Carrell,Ricky gervais,George carlin,seinfeld'e de güleriz friends'e de..alayı kült,kendini ispat etmiş yapımlar..
Siz atom parçalıyorsunuz ya amk.
Bayılıyorum şu diziler üstünden hepiniz salaksınız bi ben zekiyim diye kendini avutan küçümenlere.
2 saatlik aldatma ve mafya dolu türk dizisi olsa fangirl olursunuz.
Hayır birinin güldüğü şeye de ne diye bu kadar burun sokuluyor anlamıyorum.
Gidin sündürme Fransız sanat filmi izleyin.
himym ve friends'e gülen insanın kendisine saygısı yoktur. bunlara gülen, düşen adam videolarına da güler.