bugün

bir süre sonra yurt dışına kaçacak olan vasıfsız, karakter yoksunu, siyasal islamcı, ezik şahıstır.
10 sene önce tayyipte kaçıyordu noldu o iş?
Yüzünden şer akmıyor mu ya?
Eskiden puşi bağlayıp ermeni soykırımı olduğunu kabul ederdi, fethullah' a övgülerde bulunurdu, pkk' ya iltifatlar ederdi şimdi onların günahını çıkartıyor. ismail Saymaz bu sözde vatan sevdalısını nasıl rezil etmişti. Şimdi de gelmiş 15 temmuz' u kullanarak yazlık sarayı savunuyor. iktidar değiştiğinde ilk bunlar fırıldak gibi dönecek.
Link: https://www.birgun.net/ha...temmuz-ile-savundu-350916
5 kuruşluk gazeteci bozuntusu.
Domuz burunlu.
Eşşek gözlü.
Değirmen taşı kalçalı.
Çirkinlik abidesi.
Karaktersiz.
Cahil.
Fırıldak.

Rüzgar gülü.
kocasıyla beraber türk milleti ile alay eden canlı.
kendini türk sanan ülkücülerin bu kadınla birlikte hareket etmesi inanılmaz bir olay.
yargılanacaksın.
Bu kadar ucuzlaşılabilir mi? Evet ucuzlaşılabilirmiş.
TRT yönetim kurulu üyesi olmuştur.
trt yönetim kuruluna atanmış, benim gözümde vatan haini olan sözde yazar. fotoğraflarından dahi ağız kokusu burnuma gelmektedir. trt'ye giden her bir kuruşum zerresine kadar haram olsun. gerçi bunu çok da önemsemeyecektir zira yedikleri tek helal lokma olduğunu sanmıyorum. hem bu dünyada hem öteki tarafta yedikleri her haramın misliyle çıktığını görmeyi dilerim.
Trt izlememe sebebi.
Zamanında sözde Ermeni soykırımını savunmuş ve Ermeni diasporasına yakın bir oluşum tarafından ödül almıştır. Bugün de trt yönetim kurulu üyesidir. Distopya gibi ülke.
Burnuna tereyağı sokmuş kadın.
görsel
görsel
Ölme ha!
provokatör yalaka pis bir kadın.
Ocakçı ibneler ve ak it oğlu itler ! bakın ne diyor hilal ablanız ?

görsel
https://www.yenisafak.com...aranligin-kurbanina-35463
nereden nereye ?
şehitlerin ve akp tek parti iktidarının mazlumlarının ahı üzerinde olsun.
hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim bir gazetecimsi. gazeteci dediğin taraf tutmaz, karşı tarafı lekelemek için yalan söylemez.
provakatör, yandaş ve türk silahlı kuvvetlerine düşmanca bakan bir borazan. asker hakkında attığı eski tweetleri kimse unutmasın.
Her zaman türk bayrağının adı değilsin çıkışıyla hatırlanacak oportünist kadın.
Başörtülü fahişenin tekidir. Genelevdeki ablalar dahi daha namuslu ve saygındır; çünkü kaderin ağına düşürdüğü aciz kadınlardır onlar. Bu fahişe ise bile isteye her gördüğünün altına yatıyor. Kafası kapalı olabilir; ama bu onun namussuz olduğu gerçeğini değiştirmez. Mini etekli, hanım hanımcık, terbiyeli terazili ve namusu yerinde pek çok kadınımız, bu döl israfından daha delikanlı ve edeplidir.
bu kadının hapise gireceği gün sabaha kadar parti vereceğim! özgür demirtaş belasını vermiş zaten...

https://twitter.com/ProfD...Fc0ZysMTH1VGjB2w&s=19
az kaldı, insanlık düşmanı terör örgütü destekçileri (pkk fetö vs) adalet önüne çıkacak.
basın içinde bazıları var ki; ballı kaymaklı maaşlar avantalar koltuk çıkar için rüşvet mafya uyuşturucu terör örgütleri kıçı yalayanlardan hesap sorulamayak mı sanıyorlar?
farkında değiller, işledikleri suçların zaman aşımı yok.
insanlığa karşı suçlar kapsamında yargılanacak bunlar.
ismini her duyduğumda gözümün önünde şu capsin canlanmasına sebep olan tiptir.

görsel

şu ikisinden birisini çıkartıp yerine bunun vesikalığını koysan zerre sırıtmaz. içinin güzelliği profil resimlerine yansımış yarabbim..