bugün

marx görse faşist olurdu.
eşitliğin, özgürlüğün, insanlıkta ısrarın ideolojisi olan sol ideoloji karşısında esaslı hiç bir cevabı olmayan sözlük faşolarının, siyasal sefaletlerinin üzerini kapatmak için toplumdaki en absürd, en pespaye ve yoz isimleri kullanarak ürettikleri "karşı propaganda"!

çok etkileyici, çok yıldırıcı doğrusu.

hadi biz solcular da şimdi sözlük sağcılarına karşı, "nihat doğan'ın sağcı olması" diye bir başlık açalım, onun üzerinden türkiye sağına giydirelim. yapar mıyız? böyle ucuz cinliklerle uğraşır mıyız? sanmıyorum.
Bütün solcuları sağa kaydırmaya yönelik bir hareket olabilir.
Herhangi bir solcuyu ilgilendirmez.
kesin değildir. zira kendisi de neyin nesi olduğunu bilmemektedir. sorsan kominizm nedir diye iki kelimeyi bir araya getiremez.
iki tweet ile solcu olunabildiğini öğrendiğim olaydır.
yemeği sol el ile yemekle siyasi solu birbirine karıştırmıştır zannımca.
Sol göğsünde altı ok dövmesi var zaten farketmediniz mi?
solak yazacak yazarın şaşırıp solcu yazmasınla oluşan düşüncedir. başka açıklaması olamaz çünkü.
solcuların eyleme geçmesine sebep olacaktır.
solcuyu sağcı,sağcıyı solcu yapar bu kadın.Ay kenan bey.
Sağcı olsa ne olur solcu olsa ne olur. O bacımızın yolu bellidir.
türkiye' de solun nasıl yanlış anlaşıldığının kanıtıdır. türkiye' de hangi partilerin sol olarak algılandığını görünce şaşılmaması gereken durum.
dünya böylesine güzel olur muydu yine, sesiyle para kazanma derdine düşseydi hilal c. , yüreğini dağlara asmak yerine.
Türkiye'de solun nedemek olduğunu bilmeyenlerin sarf ettiği hadsiz ve mânasız laflardır.
sol adına üzüntü vericidir.

sol bitmiş.
(bkz: hilal cebecinin gerzek olması)
(bkz: hilal cebecinin tam bir sapkın olması)
(bkz: hilal cebecinin beyinsiz olması)
Not : gerizekalı da dicektim de onun gerileyen bir zekasıda yoktur .
ne olduğu pek mühim değil ama görsellere bakınca memeleri hala dik.
beni şaşırtmayan durumdur, bu saatten sonra bu kadından her şey olur. bir gün "ben aslında pastafaryanım ballarımmm" yazsa şaşırmam.

yazık lan ben üzülüyorum aslında bu kadına. menapoza 5 kala memeyi götü saldı baktı onlar ilgi çekmez oldu eskisi kadar, şimdi de tuhaf tuhaf twitleriyle ilgi çekmeye çalışıyo. yazık, cidden çok yazık.
sibel üresin'in, esra elönü'nün veya sümeyye erdoğan'ın solcu olmasından yeğdir...

içinin çirkinliği yüzüne vurmuş kadınları sevmiyorum...
bir goygoycunun daha solcu olma iddiasıdır.
ibretlik bir olaydır sosyalizmin ne derece ilerici ve aydın bir görüş olduğunun kanıtıdır.
cemil ipekçi'nin ak parti'ye oy vermesi gibi bir durumdur itikadimce.

he "solcu" olmak nedir, ne değildir faslına girmiyorum açıkçası. hilal cebeci diyoruz zira...
(bkz: şehvet freni olmayan komünist kız)
bireysel özgürlükçü bir birey olduğunu düşünüyorum. solculuk az gelecektir ve dağa çıkıp memesini çekecektir.