bugün

Faal zamanlarına yetişemediğim, birkaç yazısını tesadüfen gördüğüm, tekrar yazarak bizi vasat altı trollerden kurtarmasını beklediğim, üst düzey yazar ve troll.
artık sigarayı bıraktığı ümit edilen yazar.
iş gereği yurt dışına gidiyor arkadaşlar. inanmayın.
Geri mi gelmiş ya?
arkadaşlar pazartesi günü askere gidiyorum şırnak cizre herkes hakkını helal etsin yeri geldi güldüm yeri geldi ağladınız genelde ben güldüm siz ağladınız hakkınızı helal edin vatani görevi yapmaya gidiyorum.

bedelli yapacak kadar alçalmadık çok şükür hehe.
Hayırlı olsun . Batıdan iyidir.
sağ salim dönmen dileğiyle dostum.
Allaha emanet olun...
Alem adamdir.
Askermiymiş? Özledik lan. Bluevelve de mi askerde?
Gelsin artık be.
Galiba Bu sefer gerçekten askere giden yazar.
Kaç gündür ortalıkta gözükmüyor.
özlenen reis.
Çarşısı kitlenmiş troll yazar.
yüce cumhurbaşkanımız sayın recep tayyib erdoğan beyfendinin muhterem oğluna şerefsiz dedi.

bilal erdoğan bedelli yapmıştı .
yüzünü merak edenler için bir adet aynayı yere koymaları ve etek giymeleri yeterlidir.

tanımam etmem, iki entry'sini okumuşluum yoktur. boş konuşmayı sever, o biçim dans ederim.
Gelmis yine.
evet var mı lan havası olan bassın küçük dinleri ben yarattım var mı lan? eyy ak yüzlü dindoş kardeşlerim beni yedirmezsiniz biliyorum!
Su an askerde olduğunu beyan eden yazardir. Komutana, sen de az tayyip degilsin, demiş olabilecegini düşünüyorum. Hiç yazmıyor, yazamıyor garibim.
arkadaşlar astek çarpsın askerdeyim nasıl bir yer lan burası bölük komutanını asteğmen yapmışlar çarşı izninde avm de gördüm yumruklaştık 14 gün uzattılar s.kicem böyle hayatı.
Atatürkün boyunu yanlış veren troll.

Yahu bu ne biçim laf arkadaş bak adam troll zaten işi bu doğrusunu yazsa sazanlar atlar mı adam troll olabilir mi?

Trolluk bu zaten.

Troll ortaya bi başlık atar diğerleri birbirini yer amaç bu değil mi?

Takdir ettiğim ender trollerden yani bu adam yıllardır uluda çizgisini hiç bozmadan yazıyor.

Örnek alacaksınız bu adamı alın.
(bkz: bir bu eksikti aq)

iyi troll diye bir şey yok. Cahil tipler sadece tröllük yapar. Çünkü bilgisi veya başka hiç bir şeyi yoktur.

Yani salla gitsin donuza alındı bile.
bu adamı sözlükte gördüğümde ağlamaklı olan ruh halim birden normale dönüyor, sanıyorum ki o bir antidepresan.
Her entrysi ile ortalığı karıştıran yazar. Yürü be canavar.
Bluevelve'nin bacanaa.