bugün

http://www.youtube.com/watch?v=PrrTqc4mhek
aslında ironi yaparak bir şeyler anlatmaya çalışan yazar.
(#16181741)

(bkz: sedat peker in yeğeni)

zamanımda başbakan benden büyük değildi ne demek ya. *
cevap vermeye tenezzül etmemiş yazar.

(bkz: klavye delikanlısı)
sıkı bir kurtlar vadisi izleyenidir. şiire de merakı vardır.
ergen ateistlerden.
bim müdürüdür.
bütün gündem değişiyor sol frame evrim geçiriyor, bu adam senelerdir gündemde.
Sozlukte uzun uzun entryleri cekilen tek yazar.

Butun trolleri siker atar kendisi. Zaten moderasyon da bunun farkinda. Bogurlerine basmis durumdalar hbbia'mi.

Yirim ben seni amanin da amanin sen kimin oglusun bakiyim. Gel seni bize goturuyum. Ayy.
Edebi troll.
uzun uzun yazan yazar.
uludağ sözlük'ün kalite göstergesi. üçüncü sınıf kahvehane esprileriyle kuşatılmış yazılarını, götleri düşerek okuyan yüzlerce yazar var burada. ki, profili anket başlıklara doluşmak, kendi salaklıklarını itiraf başlığında yazmak olan bu yüzlerce yazar için fazladır dahi bu yazar.

bunlara vereceksin kırbacı gökmen'in gazetesi.
ikinci adam yetiştirmeyen bencil troll.
adamın hasıdır. dindardır. mümindir.
(#15953992) Yarmış yazardır.
her dediği de boştur efendim.(yazarın)
hakkında iyi şeyler yazanlara bakıyorum da genelde dokuzuncu nesiller, bu adem kişiye yakında siz de alışırsınız o zaman neredeydi bu edit dersiniz.
çok merak edilen fırsat bulduğumca okuyacağım bi yazar.
(#16438913)

ayar yemiş sanki.
birazdan kadıköy'e geçicem. herkes aklını başına alsın laikliği göstericem herkese.
(#16464395) entry hakkaten güzel olan fakat a.q falan gibi gereksiz lafları çok kullanmış tr***

keşke daha az kullanaydın hbbia cığım.
(#16495586)
(#16464395)'' 6 senede bitiriyorum 4 yıllık okulu.''
jargonuna bayildigim yazar. onun gibi yazmak, dusunmek isterdim.

dur dur mesela deniyim hemen.
evet efendim...
gecen gun ayvalik sahillerinde zem zem suyumu yudumlarken, kasli ve iri penisli asiri seksi vucudumun terledigini farkettim. denize dogru yoneldim ki esmer kirmizi bikinili bir kiz atladi onume. "ayhh mayonuzdan penisinizi gorebiliyorum ihiihi" dedi." aman tayyibim ! bu ne kustahlik nerelisin sen?" dedim. "ben tabiki izmirli ve atayiz bir laikciyim" dedi. belliydi onceden tahmin etmeliydim. hemen c4 a attim onu. bakara suresi 12. ayeti okudum. tam itiraz edicekti ki iri penisimi agzina verdim. deliler gibi emdi penisimi. ve sonra turban aldik kafasina. ahlak abidesi olmustu. saldim sokaga tekrardan.
kapılır sûziş-i gönlüm bu tahassür seline
yüreğimden gelir âhım sazımın her teline...