bugün

(bkz: tr 3 yıldız)
hiç bir şeye boşuna içlenmeyen adam 'ın boşluk bırakılmadan yazılmış hali.
(bkz: tr***)

bu hallere de mi düşecektin dediğim yazar. ulan moderasyon bile taşak geçiyo adamla artık.
Bugün şarkı armağan etmeyeceğim yazar.

Yok yere eksi alıyorum amk.
ironi ve mübalağa sanatını kullanmaya çalışan şakirt olmayı bırak dinle pek bir ilgisi olmayan ve hatta din karşıtı yazar. en bariz özelliği doğruların içine yanlışları katarak ve abartarak insanları dinden ve dindarlardan soğutma amacını gütmesi.
(#13674454)

sağ bacağının olmadığını iddia eden yazardır.
esasında yaşayan radyoaktivitedir kendisi.
kim olduğunu bilmiyorum ama bir kaç entrysini okudum evet zaman kaybıydı fakat beni güldürmeyi başardı bende artısını verdim .
devamlı şizofrene bağlayan yazar.
bazen trollüğü bırakıp çok harika kafa bulmakta ve tespit yapmaktadır. yine eğlenerek takip ediyoruz. *
http://inciswf.com/adasdasd.swf
bi yerlerimi yırtık değil de arkadaşlar çatlak var. sanırım basurum var az evvel çok acıdı. annemle beraber kıçımı yıkadık. sıcak suya oturdum şimdi leğende ordan yazıyorum. geleceği gördüm suda ak parti yine iktidar. süper ya.
Gecmis zaman olur ki ile versusunu merak etttiğim yazar. ama hbbia önde sanırım.
türklerin aklı ya kaçarken ya sıçarken felsefesinden yola çıkarsak eğer, harbiden basursa bu adam kafası deli çalışıyor olmalı. zira basur adam yarım saatten erken çıkmaz tuvaletten. öyle ya bu kadar tuvalette kalan bi'adamın aklı zehir gibi çalışsa gerek. hep derim bu adamı birgün başbakan görürseniz ilk benden duymuş olun.
(bkz: mücahit hbbia)
--spoiler--
evet efendim...

bugün canım çok sıkkın. mandalina yiyip çay içiyoruz yatalak valideciğimle. sevgilim terk etmiş, valideciğimin altını az evvel bezledik hasta beziyle. mopaştan aldım orda ucuza satılıyor. kadıncağız iyice yaşlandı yakında geberir leş gibi işiyo kokuyo ama anne işte sonuçta anan en adi s.kişken orospu olsa sırtında geneleve taşıcaksın demişler. bi görseniz arkadaşlar kıyamazsınız ya. çişiyle abdest alasım geliyo öyle bıcır bıcır. akşam üstünde de zaten yengemin kızı esmanurun örümceğine bindirip mahallede tur attırdık pideci rahmet abiyle.
--spoiler--

yine trollüğünü konuşturmuş, sözlükte yapacağı üç kuruşluk prim uğruna değerli, yatalak annesini en adi şekilde malzeme etmekten hiç yüzü kızarmamış 6. nesil yazarımsı.
fena sallıyor , atmasyon gücü yüksek yazar.
lakin anne gibi yüce bir kişiyi benzetmeleriyle kötü duruma sokması hoş olmamış.
en hızlı eksilenen entrylere sahip yazar. başka birinin bu rekoru kırması şimdilik çok zor. öyle ki entry girdikten 1 dakika sonra en az 10 eksi alıyor.
katıksız trolldür.
katıklı trolldür.
Hormonlu trolldür.
troll falan değildir.
alenen göttür.
hayatı keşkelerle dolu olan adamdır.
sol frameden başlığı düşmeyen yazar. Gün geçmiyor ki sol frameden ismi eksik olmasın, ne zaman girsem orda, sözlüğün çok konuştuğu bir yazar olsa gerek.
sözlüğü eğlenceli hale getiren yazarlardan.

kendine troll deyip saçmalayan yazarların, bu yazarın yazdıklarına bir bakmaları iyi olur. belki o zaman çaplarının bu işe yetmediğini anlayıp vazgeçerler.

galiba akp'li...