bugün

ahaa iş atıyo karı şeklinde yorumlanacak ve akabinde erkeği gaza getirecek eylem. Ya da kesinlikle bir iddia mevzusu olduğunuz eylemdir.
birine benzetmiş olabileceğinden de kaynaklanabilen durum.
vicik boka basip kic ustu yere oturuldugunda bir degil onlarcasinin yaptigi is.
sazan gibi atlanmaması gereken durumdur. sizi ilgilendirmeyen bir sebebi kesin vardır.
bir ihtimal arkanızdaki bir şahısa gülüyor olabilecek durum. bu yüzdende karşılık verip gülmek rezilliğe yol açabilir. dikkat edilmelidir. başı 270 derece çevirip arkaya bakılmalıdır.
başlığı okurken bile gülümseten hadise.
tadı çıkarılası bir durumdur doğrusu... her zaman yaşanmaz, herkese de nasip olmaz ayrıca... hele bir de güzel bir bayansa, bir his tufanı kopuverir erkeğin içinde...

bir de demezler mi? erkekler duygusuzdur diye... tanımayan bir kadın gülümseyiverdi diye maymun oluruz, yine de yaranamayız arkadaş!

edit: yazım kuralları...
(bkz: neden olmasın)
yurt dışında genellikle karşılaşılan durum. ingiltere'ye ilk gittiğimde kadınların bana bakıp güldüğünü gördüm bir havalandım anam dedim hepsi bana hasta oldu sonra öğrendim meğer nezaketten yapıyolarmış. sıcak kanlı insanlar işte.
birkaç bayan olduğu takdirde kesinlikle erkeğin götünü kaldıran hadisedir. * *
insanın içinde bir sevinç yumağı ören tatlı durum. * * * * * *
kız arkadaşımın bir başka erkeğe yaptığı anda benden yiyeceği tokat onu kendine getirir. bunun ne coğrafyayla ne fizikle alakası vardır. (#1419936) bunun tek sebebi kızların hoşlandığı erkeklere gülümsemesidir. bir erkeğe bakıpta başka bir sebeple gülümseyen bir kız görmemişimdir. bu yüzdendir. böyleyimdir. durup dururken bir insan bir insana gülümsemezdir, vardır bi iş. * * hee insan sebepsiz yere sevinebilirmi elbette sevinebilirdir. ama bir erkeğe gülümsemesi hayra alamet değildir. hele bir de yanında erkek arkadaşı varsa ve o arkadaş hala bu duruma birşey demiyorsa , o adamı cümle alem.... kötü bilir(dir).

(bkz: ne gericiyim ne yobazım, modernliğin b.kunu çıkaranların karşısındayım.)
(bkz: yok daha neler)
çok dikkat edilmesi gereken durumdur. acaba dalga geçmek için mi gülümsedi yoksa gerçekten sizi beğendiği için mi? iyi tahlil edilmesi gerekir.
bir tuzak olma ihtimali vardır.
(bkz: organcılar)*
iki ucu da sakat olan değnek.. şimdi beğendi de mi gülümsedi, yoksa kafa mı yapıyor? farkına iyi varmak gerek..
(bkz: kadinlar hakkinda erkekleri mahveden yanilgilar)
herhangi bir kız ise çok da etkileyici değildir. ama sizin için esas kız modundaki bir kızın gülümsemesi çok önemlidir. sıcaktır, güzeldir.
iki önemli husus vardır: kızın güzel olması, kızın çirkin olması.
harekete geçmek için öncelikle bu çok önemli iki kritere bakılması gerekir. *
bazen okadar güzel bir gülümseme yapıp tekrardan önlerine dönerler yada arkadaşaları ile muhabbet etmeye başlarlar her ne kadar 'çekici buldu, hoşlandı' diye düşünsende o gülümseme sadece suratına karşı 'aptal' diyememesinden dir.
hakkında sözlükte yazılanlar ciddiye alınırsa gülmeyle sonuçlanacak eylemdir. güldürmeyin kendinize...
espritüel bir insanla* sohbet içersindeyken bolca yapacağı eylem olacağından gayet normal bir durum. hatta gülümseme ki farkını ortaya koy, ilgimi çek bu yönde. ama nafile.
üzerinde iyi araştırma yapmayı gerektirir. nasıl bir gülüştü? güler iken size mi bakıyordu yoksa başını öne doğru eğip mi gülümsedi? kafa mı yapıyor yoksa gerçekten hoşlandı mı? bu tip soruların cevaplarını biliyorsak tabiki harekete geçebiliriz. fakat iyi tahlil edilmeden harekete geçmek hüsranla da sonuçlanabilir.
kızın size bakarken aklına bir fıkra gelme olasılığıdır. bu olasılık yok mudur? vardır.
(bkz: ben anlamam beyim bilir)
samimiyse iyiye işaret olandır.