bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
Hoşgelmiş, başarılı entrylerle dikkatler çekmiş altıncı nesil yazar.
özellikle şiir ve şairler üzerine girdiği entryler, açtığı başlıklarla sözlükteki ciddi bir boşluğu kapamaya çalışan, kendi de nitelikli şiir dergilerinde ürünlerini yayınlayan, varlığı, sözlüğü zenginleştiren sözlük yazarı.
(#6212369) nolu entry ile " vay be" dedirten çağdaş nesildaşlarımdan biri. Hoşgelmiş. Boş durmasın koştursun efenim.
başarılı entryleri ile en beğenilenler listelerini zorlayacak gibi duran yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş.
'efenim', bana kizmasin yazaridir.

sadece cagrisimdir, kendisini tenzih ederim ama cagristim bir kere yazmaliyim.

(bkz: kıçı kırık)
kimsenin kızmasını umursamaz, ama kırılmasını umursar.
en sevdiği minibüs yazısı, "dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir keredir" çünkü.
sevince insan der, sarılır
kızınca "alt tarafı insan" der en kötü.
her şey bizim için. bu dünyayı çekilmez hale getiren de biziz.

hiç kırık. çok kırık.
çocukluğundan kalma.
asi bir arkadaş.

(bkz: dikkat çekmek için başlık açmak)
takdir ettiğim bir yazardır.
doğumgünü bugün olsa keşke. yok yok olmasın gerçi. tanımadıkları halde bir sürü kişi, doğum günü kutlu olasıcadır, yok efendim mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz dolaşsındır yazıp duracaklar.

sonra hepsine tek tek mesaj at, teşekkür et. off zor iş.

peki acaba doğumgünü olmasa da insanlar bir gün okurlar mı yazdıklarını? yazdıklarını anlamlı kılmak istiyor olabilir mi bu afacan yazarımız?

kişiden çok düşünceye ne zaman önem verilecek, bu troll ordusu ne zaman başka diyarları keşfe gidecek, bu bacakarası muhabbeti ne zaman sonlanacak diye merak ediyor olabilir mi?

tanıyorum ben kendisini. doğum günü değildir. kutlu olmasın.
son derece kibar,hayat dolu,ve insanları anlamaya çalışan yazar.kendisini görmesemde çok sevdim.birde cezmi ersöze benzemekten nefret ediyor.öpüyorum onu ben yinede.
açtığı başlıkların arkasında duramayan ergen gençleri gördükçe varlığına, böyle olduğuna şükrediyor.
vazgeçer mi, bilemiyorum.
ama şimdilik inandığı şeyler için mücadeleye devam.
gergin ve hata yapma korkusu ile hata yapan yazar, rahat olunuz herkes hata yapabilir...
"ergen gençler", "ergen olmayan gençler" ve "ergenlik çağını silip süpürmüş gençler" ifadeleri ile sözlük ortamına yeni bakışlar getirmiştir. ben takdir etmişimdir. iş başvurusuna ön metin ekler gibiyim. neyse, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
nesildaşım, hoş gelmiş efem.
hoş geldin demek için geç kalınan yazardır;

(#6464953)
kendisiyle tanışma fırsatı yakayalamadıgım yazar arkadaşımız.
tam yetiştim derken kaçıverdiğiniz tren misalidir.
her şeyin gönlünce olmasını dilediğim ve yaşanılası yıllar geçirmesini temenni ettiğim yazarceğimiz.
son entrysi okunsun isteyen nesildaştır.

halbusa zati aliyelerini takip eden dimağlar mevcuttu bu sözlük cemaatinin içinde. zinhar içine bir dert düşerek, alev ile sarılmış figan feryad eylemenin lüzumu yoktur. seviyoruz seni. gitme. kal bizimle.
sözlüğü iyi etüt etmiş bir yazar arkadaşımızdı, son entry ile bunu da gösterdi, gitmemesi gerekirdi.
güzel güzel yazıyordu. zaten, ne zaman etliye sütlüye dokunsan, ortam detaylara takılıyor sen düşüyorsun. bacak arasından top geçmiyor ki;
(#6464953)
son vedasini yapip, onurlu bir sekilde gitmis yazardir.
keske bazi degerli yazarlara daha fazla sahip cikabilseydik. cok yazik.
http://uludagsozluk.com/k/kici-kirik-yazar/ gibi okunulan saygıdeğer yazar kişisi nicki.
çok tuttum ben bu adamı/kadını. öyle böyle değil. ona laf eden bana laf etmiş sayılır, ayağınızı denk alın ona göre.