bugün

amım var o yüzden tüm dünya bana boyun eğmeli derken, emmeli gömmeli çaylak olmuş yazar.

onu bunu özel mesajla tehdit ederse olacağı buydu.

şimdi sırada ekran görüntüleri ile tehdit mesajlarını savcılığa vermek var.
şu sıralar instela'da liğme liğme doğranmakta olan yazar. birde uludağ için çöplük möplük diyordu.
instela da hiç popüler olmadı. hatta orada linç ettiler bu salağı, çünkü oraya gidip ben bakireyim ama bakire olmayan ahlaksızlara saygı duyuyorum diye yazınca herkes seri eksilemeye başladı. çok sayıda eksi alan yazarların entryleri gözükmediği için ağlarayak buraya geri dönmüş ilgi orospusu yazar.
Zerre tanimam ama su baslik gelince okuyup tiksindigim yazar tiptinden oldugunu anlamam cok uzun surmedi. Bir yazar bana mesela acik acik kufur etsin bir sey demem ama bak bu nasil iki yuzluluktur;

'Instela ile o kadar ozlesmisim ki, uludag da neymis?'

Eee sen ne ariyorsun o zaman burada sayin yazar? Adama demezler mi aha kapi orada diye?

Siz kendinizi ne saniyorsunuz anlamiyorum amina koyayim? Adamin ticarethanesinde sikko membershipler almis insanlariz. Neyin kini atari bu?

Ozet hepinizden tiksiniyorum amk.
Seni de instelanı da *
Kendi kendine delirmeceler.
yiğit özgürün gerizekalı karikatürü vardı biri paylaşırsa seviniriz..

edit:instelada ki özel mesajlarını göstersem hepiniz kafanıza sıkarsınız..

o kadar diyorum yani..
Kınamayın çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkar. Evet.
sen olmamışsın çocuk. cık. olmamışsın.
görsel
acaba bahar candan'ı hexagram mı seslendiriyor, ses aynısı.
Yaşı çok küçük olduğu için böyle ergenlikler yapıyor, ilerde çok pişman olacak.
Bu kim qmk?
görsel
takılmayın yaw

ben kefil oluyorum da iyi kız

(yalnız bana kim kefil olur bilmiyorum)

bırakın kendi haline.

beğenmiyorsan donuzla geç bro.
>>benimle uğraşan birkaç gereksiz yüzünden

kimse seninle uğraşmadı, sadece nick altına sesinle ilgili eleştiri yazıldı diye kişisel tehdit mesajları (dağa kaldırılıp tecavüz edilme) gibi tehditler savurunca bu mesajlar moderatöre yollandı ve bu yüzden çaylak yapıldın.

çaylaklığın süresince instelaya gidip orada "bakire olmayan bütün ahlaksız kızlara saygı duyuyorum" diye saçmasapan birşey yazınca seri eksilendin, çok eksilenen entrylerin gözükmediği için yine zırlaya zırlaya buraya döndün.

sorun instelada ya da uludağda değil, sorun sende. o ufacık beynin nick altının sana ait olmadığını algılayamadı. herkesin yorumuna açık bir mecra olduğunu algılayamıyorsun.
bu güzel arkadaşa dedim ki, şu tip şeyler yazma istersen çok ergence büyüdüğünde yüzün kızarır dedim, ama dinletemedim hala instelalıyım yok bilmem nereliyim *

şaka mısın kuzum sen kim siker instelayı ekşiyi afedersin, yani sanırsın özel eğitimli sat komandosu yetiştiriyorlar sanırsın orada takılınca ordinaryus olacaksın sanki fbi cia teşkilatlarının özel bilgilerini deşifre ediyorsun?

senin instela dedin sikik salak bir ortam bunu daha ne kadar milletin gözüne sokup hava atacaksın? istersen vereyim benim hesabımı girmiyorum bile 2 tane ayrıcalığın olsun.
bu kiza nasil davrandiysaniz kucuk daglari kendi yaratti saniyor. hakkinda uc bes sey yazilip cizildi diye birilerinin surekli kendisini dusundugunu zannetmis olmali. o isler oyle yurumuyor canim. bir tweet'in bile en fazla birkac saatlik omru vardir. sen de milletin dalgaya alip unuttugu bir vatandassin iste. kasma bu kadar.

ayrica (bkz: yazik lan kimin cocuguysa)
özet: instelalımı neymiş. gereksiz biri.
adam gibi adamdır. dobradır. konuş kızım.
>>ilgililere açık bir çağrıdır!!

öyle mi? iftira mı atıyorum? niye çaylak yapıldın söyle. gerçekleri yüzüme yüzüme vur. bekliyorum.

not: pm den değil burdan yazarak vur. niye çaylak yapıldın. moderatör ne sebep gösterdi?
hiçbir zaman kendisine erişemeyecek barzoların hedefi haline gelmiş tanrıça.

(bkz: kezo killer)
evde acayip hareketler yapan yazar. hahahha evet.
madem video çekicen şu 5 liralık mikrofonun yerine doğru düzgün bitane al.
Haydaaa.. are you serious? Videolar sayesinde kendisini Tüm pozisyonlarda gördüğüm, esnek yazar. Lezbiyen olsaydım belki şans verebilirdim.
ortaokul kaça gittiğini merak ettiğim, izlediğim bir videosunda sesinden dolayı 10 saniye dinleyemediğim yazar. kendisini görmesem anaokulu öğrencisi konuşuyor sanırdım.