bugün

yengeç burcudur.
başına ne gelirse hep merhametinden gelir.
kimseye yok diyemez.
bu düşmanı bile olsa kendisinden bir şey istediğinde onu yapar.
sanma, yok öyle bir şey.
hayatı boyunca kandırılır. yine de suçu kendinde arar. nerden mi biliyorum? ben de öyleyim çünkü.
Kandırılıcağını bilen ama buna rağmen inanan insandır.
insandır.
bir kulağının arkası kalmış insandır.

yakında ona da tecavüz etmeye kalkacaklar ama son kalemizi canhıraşca savunacağız, kimse yeltenmesin.
Safdir,temizdir kazik yememisdir ama yakinda aramiza katilir.
saf insandır. ama her insana yaklaşırken bence mesafeyi korusun.
saflığımızdan dolayı gol yememize neden olur.

karşımızdaki canavarları o kadar sevimli gözükürler ki iyi niyetimizi sokar bi yerimize.
Bu basliga entry giren herkese arti verir.
kaybedecektir ve ders almayacaktır.
Kaybetmeye mahkum insandır. insanların içini kimse bilemez.
hata yapan insandır. Hiç kötü düşünmek istemez. ''hep bi nedeni vardır'' gözüyle bakar. Er ya da geç hakikati görür. Aslında çoğu insanın iyi niyetli olmadığını, ilk fırsatta kazığı sokacağını görür ve vazgeçer bu düşünceden. Her şeye ve herkese temkinli yaklaşır. Bir nevi üfleyerek yer süt ve süt ürünlerini.
herkesi kendi gibi iyi niyetli sanan insan zaten bunu dile getirmez, başına bi iş geldiğinde de bunun, iyi niyetinin sömürülmesi olduğunu anlamaz.

hah herkesi kendim gibi iyi niyetli sanıyorum yha ondan kaybediyorum hep diye dolanan insan ise ağzına kürekle vurulasıdır.
http://m.uludagsozluk.com...kendinden-bilir-i%C5%9Fi/
Bu kişi ben oluyorum heralde.
hayatın içine girmemiş insandır.
herkes böyle olduğunu iddia ettiği için iyi niyeti arada kaynayan insan modelidir.
herkestir. herkes kendinin o kişi olduğunu düşünür.
iyi niyetindendir.
Kaybetme ihtimali yüksek olan insandır. Gösterilen iyi niyetin kullanılması yüksektir.
senelerdir çekmediğim kalmadı küçük yaşta saçlarım beyazladı ama ben gene de kurtulamıyorum bu huyumdan. tanrım da beni millet enayi desin diye yaratmış..
insanlardan gösterdiği iyi niyetin karşılığını bulamayınca kendi kendine artık herkese hak ettiği kadar değer ve ilgi göstereceğim der ama burada bir sorun var. iyi niyeti sui istimal edilmiş bir insan çevresindeki insanlara karşı bazen gereksiz alınganlık yapabilir hatta onları kırabilir.
"Sanmayın amk."dur.
Aslında iyi niyetli olmayan kişidir. iyi niyet kisvesi altında şeytani fikirlerini gizlemiş kişidir.