bugün

mis gibi kokuyodur. yada en azından ter kokmuyodur. aferin o insana.

ter kokanlar sözlükte kaçın.
temizlik hastası, çok terleyen insandır.
işleri iyi olan banyo ustasıdır.her gün fayansları, duşakabinleri falan yaptıkça paraya para demez.
mala vurmayı adet haline getirmiş malafatının kölesi olmuş insadır..
ergen insandır. annesi babası bıkmıştır artık bu olaydan.
toplu taşıma aracına bindiğinde kimse yanından kaçmaz, ofiste herkese rahatça yaklaşabilir iletişim kurabilir, yeni girdiği bir ortam ise gene rahat ve özgüvenli olur, güzel kokmak, temiz olmak iyidir. hele her zaman iyi kokmak çok iyidir.
Hasta olmayi goze almis insandir. (bkz: ben)
temiz insandır.
Olmayanı yadırgayan insandır. Daha lisedeyken bu sebeple terk etmiş insandır. Son 17-18 yıldır sabah duşunu alan insandır. Önce kendine sonra çevresine saygılı insandır.
Temiz olmayı alışkanlık haline getiren titiz insandır. Nesli oldukça tükenmekte olan bu homo sapiens türünün korumaya alınması gerekmektedir. Sağolun var olun titiz insanlar.
her gün banyo yaptığını, dolayısıyla temiz olduğunu sanan insandır, suyun altına girip çıkmak ile banyo eyleimini karıştıran insandır aynı zamanda.Bu olay sadece ona ter sorunu için kolaylık sağlar, bir hamama gitsin bu arkadaş ağırlığınca kir çıkar üstünden.
cenabet gezmek istemeyen erkektir.
Ya hergün 31 çekmek ister canı ya da hergün sevgilisinin karşısında temiz görünmek başka ne olabilir ki.
yapması gerekeni yapan insandır. her gün yıkanmayan insanlardan rahatsızdır.
Her sabah elimi yüzümü yıkayana kadar bir duş alayım diyen insandır. ( Kendimden biliyorum )
kişisel bakımına büyük bir hassasiyetle önem gösteren insandır çoğu zaman.
Yilin 6 ayi her gun diger 6 ayi gunde ikiyi goren insandir. saclari ve teni cabuk kirlenir ve kendinden rahatsiz olur.

(bkz: kendimden biliyorum)
saçı ve teni için hiç te iyi olmayan bir şey yapan insandır.
Dus aliyorum ben ama kisin cekilmiyor usuyorum... Aliskanlik yoksa kendimi kirli hissediyorum. Muhtemelen cogu insanda ayni seyi dusunuyor.
izmir' deyse doğrusubu yapıyordur.
(bkz: izmir de hala yaz olması)
insanları kendinden tiksindirmek istemeyen adam gibi adam yada kadın gibi kadın.
Asıl sorun her gün değil de günde kaç kere olduğu. Şu cehennem sıcağında duşa girmeyen insan evladı ile gerçekten ciddi şekilde görüşülmeli.
21. yy insanıdır. Kendisinden öte, özellikle "başkalarına karşı bir sorumluluktur temiz olmak" mottosuna sahip olabilir, olmalıdır da.
banyodan sonra oluşan kaşıntının bir nedeninin de epitelin ölü kısımlarının dökülmesiyle, yeni hücre üretiminin uyarılarak, artan egf düzeyi olduğunu düşünmekteyim.
Ruh hastası manyaktır. Ancak onlar yapar.