bugün

en ufak ayrıntısından bile, unutulmayacak replik çıkarabileceğiniz filmdir. altan ve nuri babalarına ziyarete giderken, babanın sürekli karşı çıkışına altan'ın; baba ağzımıza sıçtın geldiğimizden beri ha, bu ne ya demesi üzerine, abisi nurinin, kelimeleri de ağzında hafif kaçırarak, sapıtma oğlum babanla konuşuyorsun ya demesi, sanki sizden, bizden birinin hayatını izliyormuş gibiydi. ve buna benzer çoğu sahne daha, çok samimiydi.
Her yeni cem yılmaz filmine gitme sebebim. Böyle bir filmi yapan adamdan umudumu kesmiyorum. Ama her defasında düş sükutuna uğruyorum.
Güzel filmdir izlenir defalarca .
Sahip olduklarını kabullenmeme, bugününe isyan cümlesi. Kocaman bir avuntu.

her şey zaten güzel. işin sırrı.. görmesini bilene..
film başlı başına bir efsane. doksanlı yıllarda yapılmış üç büyük efsane filmden biri. diğerleri 1996 yapımı ağır roman ve 1997 yapımı eşkıya'dır. 1998 yılının en güzel yapımı ise her şey çok güzel olacak filmidir. genel hikayesi içinde komedinin yanında dramda bulunduran bir cem yılmaz-mazhar alanson klasiğidir bu film. kanal7'de falan sıklıkla yayınlanıyor şimdilerde.
Everything Will be ok, ingilizcesidir ellam.

Nah olur.
cem yılmaz'ın iyi iş çıkardığı hoş film. umarım bu son filmi olmaz da kendisini sinemada daha çok izleriz.
kanımca cem yılmaz'ın içinde olduğu en iyi filmdir.
Herşey güzel olacak hemde herşey.
cem yılmaz'ın oyunculuğunun çok iyi, sinemacılığının çok berbat olduğunu gösteren film.

cem yılmaz yapımcı olduğundan beri şu güzellikte bir film çıkartamadı.
görsel
melek subaşı ablamızın dediği gibi palaveredir.
fazla idealist olan cümle. insanların kendisini kandırması, en büyük ironi de her şeyin çok güzel olmasını isterken bu durumun olması için hiçbir şey yapmamak.
https://scontent.fist2-2....d4a0f343b&oe=5B7E61A0
hedi len..
Kesinlikle.
görsel
"Bu ne ya. Bi geldik herkes ölmüş."

Efsane filmdir.
Her şeyin enlerde olması.
Kötü şeyler de çok güzel olur.

Bana göre sektöründe kendini aşmış film.
(bkz: bilemiyorum altan)
görsel
görsel
(bkz: en azından hayattayız be abi bu da bir şey)
-abi bjk partizan maçına üst gireyim diyorum ?

+ bilemiyorum altan bilemiyorum
çok güzel bir filmdir.

https://img-s1.onedio.com...c7a97139506c388f005f.webp

gerçekte ise sadece bir temenni olarak kalıyor.