bugün

Veren karıların suçudur. Evlenmeden vermeyin kardeşim.
aradığım mantıktır. her sevgilim veriyor ama karımın bakire olacağını sanmıyorum. o yüzden evlenmeden sevişmeye devam.
eğer sevgili tercihinizi ben bu kızı ellerim, yapıştırırım, emerim, gömerim tarzı kriterlerle değilde, hayatımı bu kızla geçirir miyim? hergün onu görmekten sıkılır mıyım? bu kız benim ömrüme ömür mü katar yoksa ömrümü mü yer? gibi geleceğe dönük kriterlerle seçerseniz hem bedenen hem ruhen sadece birbirinize ait olduğunuz bir birlikteliğiniz olur.
türk´ ün oryantallikten ayrılmadan önce uğradığı son kapıdır bu.
hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin
var mı lan öyle dünya.
Bazı erkekler böyledir işte. Evlenince de namus bekçisi kesilirler.
Para harcayım ama param bitmesinden daha zor olandır.
Bir yabancının gözüyle durum şu arkadaşlar ; biz önce âşık oluyoruz sonra uyum arıyoruz. Siz önce uyum arıyorsunuz sonra âşık oluyorsunuz.
Bekaret ikili ilişkilerde önemli olabilir kişi için ama ondan önce saygı, muhabbet, sevgi geliyor desek yanlış olmaz herhalde.
eski erkek arkadaşım abim kuzenime g.tten versin ama kocam bakir olsun diye de okunabilir.
türk insanının ahlak anlayışını çok güzel özetleyen cümledir. sadece erkekler değil, o erkekleri yetiştiren anaları da bu kafada çünkü. oğlu gezsin tozsun, kızlarla yatsın kalksın ama iş gelin aramaya geldi mi? eline erkek eli değmemiş olsun değil mi?

senin eline erkek eli değmedi sandığın o gelinin var ya hanım teyze, nerelerine nelerin değdiğini bir bilsen kafayı yersin. bekaret sadece vajinanın içindeki bir zarla olsaydı hey yavrum. hadi kal sağlıcakla.
Ne ekersen onu biçersin. Artik yok öyle bir dünya erkek yapınca hovarda, kadın yapınca orosbu dönrmleri bitti.
Evlenene kadar bir düzine kadınla cinsel birliktelik yaşayan erkeğin demeye hakkı olmadığı cümle. Ben sadece karımla cinsel birliktelik yaşamak istiyorum haliyle onunda bakire olmasını istiyorum. O benim ilkim olucaksa bende onun ilki olmalıyım. Cinselliği sadece içiri girip zevk almaktan daha özel birşey olarak görüyorum ve bakire biriyle evlenmek istemem benim hakkım bu durumda. Ama sen kalk evlenene kadar önüne gelenle ilişkiye gir sonra de ki karım bakire olsun.. Bunu demeye hakkınız yok işte amk.
bu düşünce yüzünden ne adam gibi adam kaldı, ne de temiz kız kaldı, en sonunda yine birbirinize kalacaksınız pis lanetler.
(bkz: türk erkeğinin ahlak anlayışı)
%1 lik kesimi tenzih ederim.
Her ne halt yediysen emin ol karın olacak kişide o haltları yemiş birisi olacaktır. Sen temiz biriysen eşinin de temiz olması kuvvetle muhtemeldir. Çünkü Allahü teala nur süresinde "temiz kadınlarla temiz erkekleri kirli kadınlarla da kirli erkeği " buyuruyor. Bu kader meselesidir ama; Allahın kanunda değişme bulamazsın buyuruyor.
--spoiler--

" Nûr(*) Sûresi - 3 - Zina eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenmez; zina eden kadınla da ancak zina eden veya müşrik olan erkek evlenir. Bu, müminlere haram kılınmıştır. "

--spoiler--
türk erkeği diye buna derler.
gerdekten bi gece önce zar diktirmesin ayrıca.
ay benim icin hic onemli degil bole seler deyip istedigini alinca ben yapamam diyen versiyonu var bide. tip 2.
Ay olabilir mi öyle birşey ne olur olsun çünkü. Vardı böyle bir tanıdığım. Ona şerefsiz diyorlar şimdilerde.
Ben sizin zihniyetinize... Bir de ilişkiye başlamadan önce kaç sevgilin oldu? Diye soranlar var sanane lan geçmişimden seviyorsan kalırsın sevmiyorsan hadi canım boş yapma.
Boyle dusunenlere Allah in izniyle bakire nasip olmaz diye umuyorum.
anlat anlat heyecanlı oluyor dizisinin yeni verziyonudur.
adamlığın mihenktaşı olan cümle. çerçevelenip düğün mekanlarına, genelevlere asılmalı. her erkek bu cümleyi fısıldayarak son nefesini vermeli..
Sen neysen en fazla da öylesine istemeye hakkın var. Sen milletle yatıp kalk sonra da söyle olsun böyle olsun diye sipariş ver. Ee seninle olan kızların kocalarinin günahı ne? Herkes hak ettiğini yaşar.