bugün

ibnenin size karşı güzel hisler beslediğinin kanıtıdır.
oylar tabii ki mühimdir de bu kadar oylara endeksli yazmak doğru mu..ya da şöyle diyeyim , burda yazılanların edebi değeri eleştirenlerin kriterleri eksi nedir ki , kendimi yazdığımız şeye bu kadar tapıp da eksi oyları hayatın meselesi yerine koyuyoruz..ee eksi oy veren ibne var..tamam onun da zevki bu..eksiye basıyor , ben uğraşmışım da o kadar yazmışm da , nasıl eksilermiş de..belki de , bu kadar uğraşığ böyle dandirik entryler ürettim diye lan bu kesin salaktır dusturuyla eksi verdi ne derdin osman? ya da dediğim gibi canı sıkkın eksi bastı , o tuşu seviyoru , galezi var vs ..nedir bu kadar oy bilmem ne..sanki dava kaybettin adliyede suçlusu bu hastan ex oldu suçlusu bu eksi oylar..efendim sözlükten soğutuyormuş..takıl güzel kardeşim , mod siler eksi oy basılır nedir ki bunlar?? mod dediklerin sanıyor musun ki tdk da onlarla pazardan aldığı tshirt defolu çıkan abla gibi car car kavga ediyorsun..
hani diyorsan ki , aşırı bi potansiyelim var bunu paylaşıma açmak istiyorum ma olmuyor açıkça söyliyeyim nasılsa biz bizeyiz , burda öyle ahım şahım bilgiye sahip kalite bulutu adamlar yok..varsa da , normlar dışılar..o yüzden bu güzide kültürünü başka yerde umuma aç milleti oy oy oy mod mod mos diye bızıklama..
bi kaç izm kullanmak da isterdim bu entrydeki entel gözükeyim ama kısmet olmadı..lan dur dur buldum , ne populist adamlarsınız ya kendini matah bişi sanan narsisitlersiniz..*
tanım: çişin su içtikten sonra gelmesi gibi , patronun her sabah odaya gelmesi gibi , annenin yemeği serap ezgüyle yapması gibi sıradan küçük hayata dair bi detaydır..daha fazlası değildir..
(bkz: bir seovi gördüm sanki)
o ağacın altında buluşmak gibi birşey, değil gibi aynı zamanda.
(bkz: get lan berezilya yenilir mi)
tuhaf bir mesaj barındıran durum. bana da oluyor. 13. cumalarda bilhassa...