bugün

Muhtemelen gecelerce azgın fahişe ruhlarını doyuramayan, kana susamışlığından bıkmayan koca koca büyüklerin (!) yaptığı eylemdir bu...
Keşke o devlerin arasında yıkık cüceler kendileri olsa. aynalarda kanlı yüzünüz hep içinizdeki kokuşmuş ruha bulansa! frene basmak zordur sebepsiz savaş çıkaran keneler için... ruhlar doysun diye petrole akan damla kanın, sendeki kansızlığı en güzel aynalar yansıtır bilirim...
içi sırma yaldızlı aynaların var arkası boş gereksiz.

insanlığın ne demek olduğunun en iyisini savaşın içindeki harabe kalpler bilir. tek damla kanın götürdüğü şeylerin bedeli bedendir. Onlardır korkulu kan bahçelerinde gömülü sessizlik oyuncuları. Onlardır yeşermeyeceğini bile bile ümit ekip kan biçen kurak toprak sevdalıları. Yine ardımızda hayat harika baksana nidaları var, ağızlarda "boşuna konuşma" lafı biliyorum. bir damla petrolün bir damla kandan daha iyi olduğunu savunanlar çalınca kapıyı bana ne diyenler ne der işte onu bilemiyorum!
(bkz: haydut devlet)
(bkz: seni istemiyorum petrol)
iç savaşa sürüklenmiş sudan, paramparça ırak, uydu küçük devletler ve onların satılmışları petrol için, kan için, yaşasın yeşil banknotlar...
her gece patronun altına yatan fahişeden daha doyumsuz ve yüzsüz olan ruhu satılmış yaratıklardır.
(bkz: parası güzelse neden olmasın)*
(bkz: George Bush)
(bkz: aman petrol canım petrol)