bugün

türk düşmanı pkk'nın referandumda hayır vereceğini savlayanların götünü çatır çatır yakan pro-kürtçü bir evet pankartıdır.

evetiklerin götler ket.
Allah cezanızı versin ya.

görsel

Türk milleti kendi celladını baş tacı yapıyor.
doğru tespittir.

aynen dedikleri gibi, her evet şerefsiz şeyh sait'e ve eli kanlı itlerine okunan bir fatihadır.

ben habire demiyor muyum bölücüler ve yobazlar eski dosttur, eski dost düşman olmaz, alayı aynı bokun soyudur diye? işte gerçekler ortada...
(img:#1369142)
akp diyarbakır il teşkilatı tarafından asılan pankartta yazandır.

o pankartı asan şerefsizlerin alayının vatan haini olduğuna hiç şüphe yoktur.
devlet bahçeli ve avaneleri oturup kına yaksınlar şimdi.
Türklük için evet deyip şerefini Şeyh Sait artıklarına satan ümmet milliyetçileri iyi baksınlar bu fotoya!
(bkz: her evet komutan logar ve arkadaşlarına fatihadır)
Bunlar ya gerizekalı ya da Evet çıksın istemiyorlar.
Ben Cevabı biliyorum.
pankartı kaldırdılar.
evetçilerin ağızlarındaki tek vatan, tek millet laflarının koca bir yalandan ibaret olduğunu gösteren kahpe sözüdür.

yahu ben çok merak ediyorum, kendini türk evladı türk gören biri nasıl bunların peşine takılıp da evet der ?
Oy toplayabilmek için şerefsizlere dua edecek insanlar olduğunu göstermiş afiştir.
terör örgütleri pkk ve hizbullah'ı okşamak amacıyla pankartlaştırılmış bir sözüdür.

akp teröristlerin tabanına oynamak isterken batıdaki türklerin oyunu kaybetti. iyi oldu. ohhh.
akp'nin türkiye cumhuriyeti'ne olan düşmanlığını hiçbir cümle bundan daha iyi anlatamazdı.
görsel

umarım hepinizin sonu böyle olur hainler.
evetin cumhuriyeti yıkacağını düşünen yazar beyanı. tamam doğrudur. birazda osmanlıcıları tayyibe yaklaştırın aferin.
görsel
artik bela okumak istemiyorum ama o kadar serefsiz ve haysiyetsizsiniz ki allah geri dondurmuyor o okudugum belalari. sayenizde yiten canlarin vicdan azabi icinde bogulun. yarattiginiz igrenc, sapkin toplumun ucu sizin evlatlariniza da dokunsun.
Referandum da "Hayır" diyeceklere terörist diyenlerin, ingiliz ajanı zamanın teröristi şeyh sait O.Ç. fatiha okuması vatan hainliğinin resmiyeti ve ispatıdır.

işte bu hainlerin defolup gitmeleri için "HAYIR" diyorum.

Hain mi görmek istiyorsunuz,

buyurun
http://i.sozcu.com.tr/wp-...ds/2017/03/05yazi20cm.jpg
evet diyen kitlenin büyük kısmı daha binali yıldırım'ı bile tanımazken, şeyh sait'i tanımasını beklemeyin. bu pankartı görüp şeyh sait'i ulusal kahraman filan sanarlar büyük ihtimalle. bu mottoyu kullanırlar bile.
bu ülkenin bir karış toprağına bile göz dikenin sonunun nasıl olduğunu gösterir.
akpden açıklama;
biz asmadık o pankartı!

ohal dönemindeyiz ve onlarca mobeseyle izlenen bölgede, eşşek kadar paçavra asiyorlar ve kimse kimin yaptığını bilmiyor.
"zafere gidilen yolda her şey mübahtır" devam edin devam.
görsel
Açılan her başlığa atlamıyoruz ki ortalık bir durulsun neyin ne olduğu ortaya çıksın ama böyle dertleri olmayanlar yakıp yıkıyorlar sonrası yok önce bundan kurtulmak lazım akp bizimle alakası yok diyorsa habersiz asılmış demektir hala bunun nesi tartışılıyor anlamış değilim.