bugün

Akp'nin doğuda, evet oyları için açtırdığı pankartta yazan cümledir. Malum partinin, nasıl bir türk düşmanı olduğuna bu cümleden bile şahit olabilirsiniz.. Onlarca türk askerinin ölümüne neden olan bu deyyusa methiye düzmüşler.. Gerçi, şaşırmamamız gerekmektedir. Barzani'yle iş yapan, ahmet kaya'ya iade-i itibarını geri veren, pkk'lıların hendekler kurmasına izin veren bu partiden her türlü nane beklenir.. Şeyh sait de yetmez ama evetçi bir liboştu zaten.. Malum parti, şeyh sait'in döllerinden oluşan bir partidir. Bu parti her şey olur ama asla türk olamaz. Yapacakları tek şey, meydanlarda yerli ve milliyiz diye bağırmak olur..
milliyetçi(!) ve vatansever (!) mhplilerin laf etmediği pankarttır.
düşük profillisin diye bir şey demiyorum binali.
Chplilerin astığı pankarttır. *
fatiha yetmez arkadaşlar, güneydoğu eyaletinin adını şeyh sait verelim de borcumuzu ödeyelim.
şeyh sait'i ayrı, arkadaşlarını ayrı sikeyim dedirten hadisedir.
unutma, unutturma.
evet için vatan hainlerine bel bağladıysanız demek durum o kadar vahim.

http://galeri14.uludagsoz...ina-fatihadir_1368999.jpg

devlet bahçeli ne diyor acaba bu duruma?
her evet saksodur. olsa daha iyi şeyh sait denen zırtapoz vatan hainidir bulu bilirken ne fatihası ne eveti?
Akp böyle yapar vatan haini muhalifler olur, yersen.
akp'nin şeyh said'in torununu diyarbakır'a ataması gerçeği ile birlikte okununca akp'nin astığı kesinleşen bir pankarttır.

bi de o pankartı kim astı bilmiyoruz diye yalan söylüyorlardı ajsdjfsdkfjaskf ebem asmış olabilir mi ?
doğru denmiştir. Şeyh said şeriat için ayaklanmış bir mücahiddir. Nitekim ayaklanması da haklı olmuştur zira bilahare ezanlar türkçeye çevrilmeyte çalışılmış, din öğretmek yasaklanmış, din camiye tıkılmış, camide bile rahat bırakılmamıştır. Zira allah şeyh said ve arkadaşlarının ruhuna rahmet eylesin.
(bkz: PKK Kürdistan ı parçalamaya çalışıyor)
Şeyh Said vatan hainidir.
kendisine milleyetçi süsü vermiş utanmaz yandaşın hala "akp şu bu açıklamayı yaptı" diye inkar etmeye çalıştığı pankarttır.

bir de akp diyarbakır il başkanı'nın şeyh sait'in torunu olduğunu inkar etmeye çalışıyor!...

http://www.sozcu.com.tr/2...tin-torunu-cikti-1754942/
(bkz: oha lan ne okudum ben az önce)

(bkz: din tüccarlarıgiller)
(bkz: utanmazlıkta sınır tanımamak)
(bkz: saçmalakta sınır tanımamak)
(bkz: fesatlıkta sınır tanımamak)
(bkz: utanmazlık)

bahçeli bunu da beğendi.

(bkz: ne söylesem gg)
(bkz: her hayır oyu hz muhammed e bir fatihadır)
okullarda tarih dersinde verilen eğitimden haberi yok galiba aptalların. Ulan eğitim sistemimizde hain ve isyancı olarak anlatılıyor o adam siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. andımızı kaldır, öğrettiğin şeyin arkasında durma oy için atanı sat, kürtçe eğitim istediler diye kürtçe eğitim ver. nabza göre şerbetin anasını siktiniz.
akp diyarbakır il başkanı olacak şahsın, şerefsiz hain şeyh sait'in torunu olduğunun ortaya çıkmasıyla yandaşların inkar çabalarının akim kaldığı pankarttır.

tarihi yobaz-bölücü kardeşliğinin bir sonucu olarak hdp de pankarta sahip çıkmış:

http://www.sozcu.com.tr/2...den-destek-geldi-1755315/
kürt oylarına göz dikmişken kendi topuğuna sıkan akp pankartı. mıdır acaba?

buna bakıp da ibret alan, gerçeği gören ve evetten vazgeçen olur mu? keşke olsa.

resmen evetin ne anlama geldiğini kendileri ilan etmişler. aslında muhaliflerin hiç propaganda yapmasına gerek yok. her gün kendileri çıkıp kendilerini rezil ederek, hayırcılara terörist diyerek, evetin anlamını açıklayarak kendilerini iyice batırıyolar. normal şartlarda, normalde düzeyde iqya sahip insanların yaşadığı ülkelerde bu kadar rezilliğin üzerien referandum çoktan iptal edilmiş, bu işin arkasındakiler yargılanmaya başlanmıştı. ama burası türkiye.

iktidar partisi, cumhuriyet rejimini yıkmak için zamanında atatürk'e karşı durmuş bi adamın adını kullanarak oy topluyor. hey yavrum be. hayırcılar teröristmiş, darbeciymiş. en büyük terörist de darbeci de sizsiniz be.
1 türk öldürmek 70 gavur öldürmekten daha sevaptır diyen (bkz: şeyh sait) ve kendisi gibi orospu çocuğu arkadaşlarına neden afedersiniz fatiha okumaktır.

görsel
Şimdide inkar ediyorlar güya baskaları asmış. Sanki tanımıyoz sizi hamina. Ulan bi kere delikanlı olun. Sanki bu ilk picliginiz.
Yıllar geçse de Türkiye Cumhuriyeti tarihine kara leke olarak geçeceklerin duasıdır.
bu saatten sonra evet oyu verecekler bunun bilincinde olmalıdır.
Şeyh Sait dostlarına hayır diyerek geldikleri yere geri gönderiyoruz.