bugün

dünyanın hiç bir ülkesinde olmayan fahiş tutarları her ay gıkımız çıkmadan tedaşa bağışlamaktır. asgari ücretin 1/3 ü tutarında gelen elektirik faturaları insanı canından bezdirir. yeter artık bu nedir diyecek bir kapı bile bulamayan yurdum insanlarının durumu sosyal devlet anlayışıyla bağdaşmayan sömürü sisteminden başka birşey değildir.
(bkz: arka balkona fabrika da açmadık ki)
ufo'nun uçarak faturayı da uçurmasıdır .
kürtlerin yapmadığı işlerin başında gelir.
ak devletimizin ak ülkemizin biz marabalarından elbette daha iyi bileceği işlerdir!!

eğer elektrik pahalı geliyorsa vardır bir hikmeti. siz kimsiniz ki devleti sorgulamaya kalkışıyorsunuz derler adama. kırın dizinizi oturun işte! ne o öyle asi asi hareketler! al 750 lira maaş git evine gül gibi geçin kardeşimm! hem elektrik icad edildi diye kullanacak halin yok ya! buzdolabını çalıştır yeter daha fazla ne gerek var? televizyon kullanma bi zahmet hem günahlı ayıplı şeyler var! ütüyü de boşver ütülenip ne yapacaksın amacın elalemin karısına-adamına güzel görünmek mi? ayıp ayıp! fırına gelince ne fırını yahu! bak ben sana kömürlü fırın öneriyorum (kömür işi kolay hallederiz) hem ninelerimiz ne yemekler yaparlardı hatırladın değil mi o fırınlarda hah şöyle uslu dur az! lambalara gelinceeee sokak lambaları var daha ne istiyorsun? gece çok mu karanlık oldu yak iki mum bak keyfine ne gözlere tehlikesi var ne başka bi şeyi organik-otantik-bombastik falan yani.

bak nasıl halloldu elektrik meselesi gördün mü? bundan sonra da öyle olur olmadık yerde büyük devletimize, hökümütemize yüklenme senin boyunu aşan işler bunlar. sen bak dalgana biz senden daha yisini biliriz merak etme...
ancak ısınmada elektrik kullanmakla mümkündür. zira kürt olmadığım halde bana da elektrik faturası 30-50 tl arası geliyor.