bugün

indirim olarak lanse edilen fiyatlar zaten mağaza fiyatları; her köşede satılan tshirt ü bile 15 günde kargoya veriyolar... he he çok iyi bi site...
açık ara türkiye'nin en boktan sitesi. herkesin yaşadığı sorunları bana ilk alışverişimde toplu halde yaşattılar.

kargoyu söylenen tarihten geç yollamak desen var,
sipariş edilen ürün ellerinde kalmayınca kafalarına göre ürün yollamak desen var,
kargoyu yanlış adrese yollamak desen var,
müşteri gizliliğini umursamayıp kargonun üzerine fatura yapıştırmak desen o da var,
ama 2 tane seramik kabı kargoya verirken kırılmasınlar diye en azından bir kağıda sarmayı düşünecek beyin yok.

işin kötüsü kargoyu teslim alan ben olmadığım için teslim almadan önce kontrol de edemedim, üstelik aklıma da gelmişti.
belki işe yarar diyerekten mail de atmayı denedim ama kırılan seramik kapların değişimi konusunda hiç ümidim yok. yanlış yollanan ürünleri sorunsuz iade edebilsem diye düşünüyorum şu an sadece.

sonuç olarak: bir daha asla!
güzel site bazı sorunları yaşamama rağmen tavsiye ederim. kuşkusuz türkiye de en kaliteli site.
saç şekillendirmesi almayı düşünüyorum bütün bilgileri kart bilgilerini falan doldurdum en son onaya kadar geldim sonra vazgeçtim.. nasıl güvenilir bir sitemi bilemedim şimdi onaylasam mı ne yapsam.
kötü yorumları nedense kabul etmeyen dolandırıcı site. hiçbir sorun yaşamadım bu siteyle ilgili şimdiye kadar ama negatif yorumları yayınlamıyorlar. ilginç.
30.06.2016 da vermiş olduğum siparişimde bulunan 2 adet halı, üzerinden 2 ay geçmesine rağmen teslim edilmedi.

Müşteri hizmetlerine talep açtığımda siparişteki önceden gönderilen ürünün kargo takip numarasıyla gönderildiğini söylediler talebi kapatmaya çalıştılar. Takip numarasının yanlış olduğunu söylememe rağmen tekrar aynı numarayla gönderildi deyip kapatmaya çalıştılar.

3 kere müşteri hizmetlerini aradım ve her aramamda en geç 48 saat içinde dönüş yapacağız demelerine rağmen hiçbir dönüş yapmadılar.

Ne yazdıklarımı okuyorlar ne de şikayetime cevap veriyorlar.

Müşteri memnuniyeti sıfırın altında. Bu kadar ilgisizlik ve lakaytlık olamaz.
Başımıza gelen şu durumdan ötürü mecbur kalmadıkça alışveriş yapmak istemediğim sitedir. Allah kapitalistin de hayırlısını versin sevgili sözlük.
(bkz: hepsiburada com telefon rezaleti/#34056804)
bir ürünün gün içinde fiyatı borsa değerleri gibi değişiyor.

general mobile 4g android one:
bugün sabah 550 ₺ iken öğle saatlerinde 599 ₺ oldu merak ettim akşamüstü tekrar baktım 575 ₺ idi şu an 588 ₺. oğlum bi karar verin lan...
Naz yapıyor aşifte.
olumsuz yorumları yayınlamayan site. allah'ın belaları...
tek eksiği kötü yorumları göstermemesi. artık o kadar bariz ki hemen hemen her üründe aynı şekilde puanlama görüyorsun. ben buradan birkaç ürün aldım ve sevmediğimi de sorunsuz iade ettim. bi sorunum yok kendisiyle ama yorumları açık şekilde göstermedikleri çok belli. o yüzden güvenemiyorum. n11.com'da her türlü yorumu okuyabiliyorum. orada da oyunlar dönebilir ama sorun yaşamadım.

not: amazon hepsini siker.
dün sipariş verdiğim bir ürünü bugün getirdiler.. bir çok alışveriş sitesi gibi lakayıt değil.. diğerlerinde bir haftadan önce gelmiyor ürünler ve bozuk çıkıyor..
iyidir ve tercih edilesi site.
birden fazla sayıda arkadaşımın bu siteden alışveriş yapmalarının ardından kartları kopyalandı ve mağduriyet yaşadılar. bilin istedim.
her zaman güvenle alışveriş yaptığım tam zamanında getiren bir site güvenilir adam gibi adam da denebilir.
kötü yorumları onaylamayan site. en boktan üründe bile 200 tane 5 yıldız var bir tane bile 1 yıldız yok. millet şüphelenmeyecek sanki diyeceğim de şüphelenmez tabi ülke mal kaynıyor.

amazon'da sorun yaşayınca mutlu oluyorum çünkü hep ürün bedelini iade edip 20-30$'lık çek yazıyorlar. kargo pahalı diyorum kargo ücretini siliyorlar. ikisine de e-ticaret sitesi demeyi doğru bulmuyorum. bunlar aynı sektörde aynı işi yapıyor olamaz.
Bozuk Ürün gönderiyor ve iade almıyor.
Kurban bayramında önce 312 TL'ye Hepsiburada.com'dan (Tayf Bilişim satıcısından) Tefal Kıyma Makinesi aldım.
Gelince kutusunu açtım ama bayrama kadar lazım olmadığı için kullanmadım. Bayramda kıyma çekmek için açtığımda makine çalışmadı.
Ben de bayram sonrası Hepsiburada.com'dan iade kodu alıp satıcı Tayf Bilişim'e iade gönderdim.
Kutusundan çıkan yan kartonlar eksik diye "iade şartlarına uygun değil" gerekçesi ile bozuk ürünü iade almayıp bana geri gönderiyorlar.
Bayramda işime yaramadığı için de artık istemiyorum ve iade etmek istiyorum.
Ben de Hepsiburada.com'a durumu yazdım ama 5 gündür cevap vermiyorlar.
hepsi burada için değilde çalıştıgı kargo şirketleri tonca para verdiğim tv mi 3 hafta sonra kırık bir şekilde ayrıyetten yaşlı gariban anneme imzasız bir şekilde vermiştir. o kadar yetkili kişiler bu gibi durumlarda nedense telefonlara çıkmaz orasıda ayrı bir konu.
Bak bak utanmazlara bak:
85383097 numaralı siparişinizde bulunan Tefal HV8 Çelik Başlıklı Kıyma Makinesi 1800 W isimli ürünün orjinal ambalajının hasarlı olması sebebiyle iade koşullarına uygun bulunmamıştır.
iade olarak gönderdiğiniz ürün satıcı firmamız tarafından adresinize Yurtiçi Kargo ile tekrar gönderilecektir.
Satıcı firmalarımız aracılığı ile satışa sunulan ürünler ne yazık ki tarafımızca servise gönderilememektedir. 85383097 numaralı siparişinizdeki Tefal HV8 Çelik Başlıklı Kıyma Makinesi 1800 W üründe yer alan arızanın onarım işlemleri için, ürünün garanti belgesinde yer alan servis ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
Konuyla ilgili sorun yaşamanız durumunda bizlere bilgi verebilirsiniz.

Cevabım:
Bozuk gelen bir şeyi neden ben servise götürmekle uğraşıyorum ki? "Biz size bozuk ürün satalım, siz gidip tamir ettirin" diye bir anlayış olamaz.
Gelen kıyma makinesini tamir ettirmeyeceğim gibi getirip d-marketin kapısına atacağım. Alın başınıza çalın.
Tayf Bilişim ile birlik olup bana attığınız bu kazığı kesinlikle yanınıza bırakmayacağım.
Şu andan sonra üyeliğimi sonlandırıp sizden alışveriş yapmayacağım gibi yapanlara engel olacağım ve tüm sosyal medya ve sözlüklerde bu rezaleti yayacağım.
kaymakamlıkta bir dilekçe doldurup verdiğin parayı 6 ay unutuyorsun kardeşim. sonrasında o para seni s.ke s.ke buluyor. 6 aylık faiziyle birlikte alıyorsun. üstelik kaymakamlıkta yapılan işlemler için firma ceza da ödüyor. bundan güzel bir mutluluk olamaz. sen kimsenin peşinden koşmuyorsun. onlar senin peşinden koşuyor artık. ha ödememekte ısrar ediyorlarsa da icraya başvuruyorsun. o zaman daha büyük ceza ve daha büyük faiz ödüyorlar.

ben şimdiye kadar 1 harley çizme, 2 adet kredi tahsis ücreti ve 6 ay kullanıp istediğimiz performansı göstermeyen cep telefonu iade ettim. hepsini de s.ke s.ke ödediler. konut kredisi ve cep telefonunu icrada çözdüm.
yurtiçi kargo ile muhteşem ikili olmuş site. biri kargoyu 2 haftadır getirmiyor diğeri ilgileneceğiz dedikten sonra bir daha sana geri dönmüyor. 1 haftadır hani ilgilenecektiniz diyorum cevap bile atmıyorlar artık. ikisininde ortak özelliği telefon ve canlı destek ile iletişim yok!
tıkladığım link 404 vermese süper olacak. bu nedir. 50 tane ürün sitede görünüyor ama 404 koşuyor.
Benim bildiğim, bir alışveriş sitesinde, sepete attığınız ürün sayısı ne kadar artarsa kargo ücreti o kadar düşer.

Bu mal sitede tam tersi oluyor. Sepete ne kadar çok ürün atarsanız, kargo ücreti de bir o kadar artıyor ve bir noktadan sonra neredeyse sepetinizin %50'si oluyor.

Yok bugünlük kargo ücretsiz ürünler, yok şu kadar liranın üzerinde kargo ücretsiz...geçin bunları, en ufak sistemine kadar taklit etmeye çalıştığın amazon.com'un en avantajlı özelliklerinden birini bu kadar kendi lehine çevirip uygulaman, kargo şirketini (yurtiçi kargo) zengin etmenin anlamı ne? Satın alacağınız ürünün indirimi bariz elden gidiyor üstüne zararlı çıkıyorsunuz.

Sırf bu yüzden iyi indirimler olmasına rağmen kaç aydır alışveriş yapmıyorum. En son altı film dört kitap seçtim; güya indirimdeydi ama kargo nedeniyle astarı yüzünden daha pahalıya geliyordu yarıda bıraktım alışverişi; o gün bugün öyle ara sıra bakıyorum.
Dün sipariş ettiğim kitapları bugün bana ulaştırmış alışveriş sitesi.

Fiyatları piyasanın çok altında ve 50 liralık alışverişte kargo ücreti almıyor.
görsel
son yıllarda toparlamış olsa da vakti zamanında bir sorun için beni tam 3 ay uğraştırmış eticaret platformu.

artık kendisini saplantı haline getirmişti, şikayet yazmadan duramıyordum.
tanım: olmayan ürünü stokta gösterip parayı cukkaladıktan sonra sizi muhatap almayan site.

rezalet başlığı açmaya gerek duymadığım için buraya yazıyorum

22.10.2016 12:15 tarihinde hepsiburada üzerinden almış olduğum lg k8 ürününü satıcının ürünü tedarik edememesi sebebiyle aynı gün iptal etmek zorunda kaldım. (madem elinde ürün yok neden siteye koyuyorsun) en az 2 en fazla 48 saat içinde dönüş yapılacağı ve para iadesinin maksimum 10 gün içinde gerçekleşeceği söylendi. aradan 48 saat geçtikten sonra satıcı telefonla beni arayarak(müşteri hizmetleri aracılığıyla ürünün iptalini istememe rağmen) hala ürünün iptalini gerçekleştirmediğimi söyledi. bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumumu anlattım üstüne bir ton azar yedim. (bana bağırmayın diyorum daha çok bağırıyor hanımefendi) tekrardan 48 saat beklemem söylendi.

özet olarak kredi kartı üzerinden 650 liralık bir ödeme yaptım. ortada telefon diye bir şey yok. paramın iadesi yok. muhatap alan mantıklı açıklama yapan kimse yok.

edit: imla

10 gun sonra editi: iade islemi aksadigi icin 650 liralik tutar kredi kartimin ekstresine yansimis 1500 tl olan toplam borcu odemezsem 650 liranın faizini odemek zorundayim. ogrenci halimle 1500 lira ne gezer bende. asgari tutari odeyince sukrediyoruz. g*te girdi yani.

edit:saticinin ismini soranlar oldu belirtme geregi duydum 'yeni gelsin' saticisi.