bugün

sözlük sponsorum olan marka.

laptop, mikrofon ve farem kendileri tarafından karşılanıyor. ayrıca boxerları da var bende.

buradan tekrardan teşekkür ederim.
Bu sene avrupa ligi semalarında kendisini bol bol göreceğimiz şirin hatun markası.

Boru mu kardeşim? Dünya çapında masqot lem.
Kadınların bile bayıldığı bir şey, kedi figürü olduğu ve tatlı olduğu için.

Kime hediye edeyim bu hello kitty çaydanlığını *

görsel
Yaşı büyük kadınlar bile bayılıyor bunun oyuncağına pijamasına bilmem neyine, yahu sen 35 yaşındasın senin neyine hello kitty?

Ben de açılmamış süper bir oyuncağı var ona göz diken bile var yaşlar feci zaten 35 altı yok.

Yaşı 30 üstü bir kadın bana anlatsın onların arasında nasıl bir büyüsü var bunun.
görsel
ya cok tatli degil mi ama yaa. *

kesin bir tane alicam en kisa zamanda.

görsel
görsel
(bkz: ılık)
Fb ye uğursuz geldi. Çocukların oyuncağı olduk.
Fenerbahçe'nin kalesi olan Bağdat caddesi'nde ki mağazasını kapatıp yerini "magnum store istanbul"a bırakmıştır.
bugünkü performansı ile göz kamaştırdı. evet.
bugün oyun içinde çok etkisizdi. fiziğini geliştirdikten sonra formu artabilir ama yine de iyi transfer hadi bakalım. evet.
Fenerbahçe'ye sponsor olmasını takdir ettiğim kedi.
Spor kulüpleri birkaç ağzı bozuk vandalın tekelinde olmamalı.
Darısı trabzonspor'un başına.
fenerbahçeye sponsor olmuş hahahah.
edit: fenerbahçeye değil feneriuma. yanlışlık olmasın. ama olsun o da komik hahah.
hellobahçenin yeni sponsorudur.
fenerbahçe ile bayan ve kız çocuk formaları için antlaşma yapmış marka.
Daha önce Serie A ekiplerinden AC Milan’la birlikte işbirliği içinde olan ve Avrupa’da 2.sini gerçekleştireceği proje için Fenerbahçe’yi seçmiş olan marka.

http://www.hurriyet.com.t...0217895&utm_term=post

görsel
geri zekalı kızların en sevdiği ve her alanda kullandığı ikon. bakın küçük kız değil bunlar yetişkin kızlar.
markalaşmış bir kedi. ayrıca bir avril lavigne şarkısı. gereksiz biri olarak gördüğüm avril in gereksiz bir şarkısı olduğunu düşünürken sahibimin zoruyla sürekli dinliyorum. sanırım beni hello kitty yapacak.
20 yaşına da gelmiş olsam hala aşık olduğumdur. üzerinde onu gördüğüm defter kalem ıvır zıvır bilumum eşyada "aiiiiyy ama yaaa" tepkisini istemsiz verdiğim, hepsine sahip olmak istediğimdir. bir de kafesi varmış bu minnoşun ama, küçük kuzeni falan alıp gitmek lazım, utanıyorum bazı bazı sözlük...
Sevimsizlik abidesi kedi figürü.. Ttnetin kedisi bir bu Hello Kitty iki..
cicislerin sponsoru sayilabilir.
bir diger versiyonu icin (bkz: whats up man).
avril lavigne'in berbat ötesi şarkısıdır.
şarkının adı hello kitty olmasına rağmen 3 dakika 19 saniye boyunca herhangi bir kediye rastlanılmayan avril lavigne klibidir.

Min'na saikö arigatö, kawaii şeklinde başlamaktadir.