bugün

sadece dışarıdan iyidir, içine girmeye gerek yoktur. Eger içine girerseniz helinin etrafındaki pembe güzel bulutlar kaybolur. Sadece dergilerden takip etmekte fayda var. Dışı seni beyni beni yakar.
'' istiklal caddesi güzel bir cadde. ne var ne güzel cevap yeeaa'' diyen şu anki disko kralı konuklarından.
hülya avşar ın kardeşi. o kadar.
okanın iki adamı beni gördüyse iletsinler bir lady gagalık gördüm. hiç hoş olmamış geçenlerde bir kanalda görmüştüm güzeldi falan.*
haftanın salağı olmaya emin adımlarla koşuyor. takılıp düşmezse, o.
aha buraya yazıyorum bu kadın hobi olarak yaşıyo.

lan hiçbi şeyden haberi yok bunun, zekayı mantığı çekmiş yaşamdan!
bu kadının ne özelliği varda buraya çıkıyo anlamış değilim...
artık arabasının arkasına yazdırır:ablam saolsun
hülya avşar'ın ünlü ettiği çok sayıda insandan biri; tek farkla: kardeşi.

kendisinden içi boş bidon sesi yükselmekte şu dakikalarda.
ansiklopedi okuyarak kendini geliştirmeli.
ne bok yiyerek bunca yıl boyunca ününü koruduğunu anlayamadığım... bak cümlemi bitiremiyorum sözlük, nedir ki ne yapar bu kadın.
an itibariyle de, çılgın projeye üçüncü köprü projesi herhalde diyerek duyarlılığını kanıtlamış idir.
evinde gülen onlarca insana nasıl bir çözüm bulacağı merak konusudur. gülüyoruz helin hemde kahkalarla.
o değil de bu kadar dünyadan bi haber olmaktan nası rahatsız olmuyor?

bu kadar hiçbir şey ama hiçbir şeyden haberi olmaması için nasıl bir yaşam sürüyor,bunu nasıl beceriyor, nerelerde yaşıyor ve daha önemlisi ne yaparak yaşıyor?

bence bu kadın ve benzerleri için sorulması gereken sorular bunlardır...
ablasından hallice. vallaha bak.
sözlüklerle anlaşamadığını söyleyen kadın.

çok üzüldük.
sözlükleri çok seviyormuş aynı şekilde bizde seni çok seviyoruz, ailecek severek beğenerek izliyoruz kendisini. *
helin avşar bize küsmüş bizim şeyimizde olmamış.ağlamaya başladım yeminle.
sözlükleri ciddiye almıyormuş. Bırakıyorum lan sözlüğü, sırf helin için buradaydım ben!
(bkz: yürü git lan)
iticilik abidesi.

sözlükleride sevmez-miş.peh, biz de ''ayy, helin avşar bizi sevmiyor, ühüü'' diye dövünüyorduk zaten.

(bkz: ablasını da sevmezdim)
salaklığını tüm ülkeye gösterme cesaretini bulmuş zeka seviyesi düşük kişilik. lan o değil de arkadaşım sen nerede yaşıyorsun ya? cam fanus da falan mı?
Sözlüklerle anlaşamayan zat. Aynaya bakması şiddetle tavsiye edilir.
sözlüklerin çok sevdiği hatun!
iki satır güzel yazı yazılaydı bak nasıl seviyordun sözlüğü..
:helin
:efendim
:helin beni sev
:ne diyosun sen
:helin beni sev beni tik.
hayatta yaptıgı tek şey gezmek olan, abla torpilli hanımefendi.
bizleri sevmiyormuş.
bak gece gece kahroldum.