bugün

Babandır.
iğrenç insanımsı.
Kendisini dj dikkat ile olan muhabbeti sayesinde öğrendim aslında biliyordum da sadece yüzeysel

Işin enteresan tarafı
80'lerde bu insanlar yoktu
90'larda kimse bu insanları bilmezdi
2000'lerde alay konusu olurlardı
Şu an seviliyorlar.
adam 3 yılda dehşet modernleşti. ilk klibinde adam bildiğin torbacıydı amk.
uyuşturucu operasyonunda içeri almışlar bunu da.

kullanmıyorum diyordu da, o tiple zor be kardeşim. 3 km öteden belli senin 2 duman vurmadan rahat edemeyeceğin.

http://www.milliyet.com.t...yen-dogan-gundem-2562828/
Dj dikkat bunu beğendi.
(bkz: tutuklama kararı hoppala ve de cuppala)
ne amaçla tutuklandıgını hala anlayamadıgımdır. eger uyuşturucudan dolayısıyla bilemiyorum da internette bunun reklamını yapmak ve tanıtmaktan dolayı deniyor böyleyse sanırım hata yaplıyor adam şarkılarında bu kitleyi eleştiriyor.. ben çokça şarkısında eleştirdigiem şahit oldum ilgniç valla.
Dj dikkat: burası Teksas okey burası cehennem. Defarkarto o yes. Diyerek kendisine ingizcemsi bir dil uydurmuştur efendim.*

Heijan da yav he he diyerek atıfta bulunmuştur.
nickime benziyor kim ola ki?

ayrıca tutuklanmış. bence de meşhur ettiklerimiz böyle örnek olmalı. hayranlarına nasıl tutuklanacaklarını öğretiyor zannımca...

(bkz: silkmeseler bari)
Dj dikkat ile çok iyi anlaşırlar.
Bunun düşmanı dj dikkat de öyle

Zaza olduğunu söylüyor biji kürdistan diye şarkı yapıyor ardından şu an askerdeyim peygamber ocağı diyor

Entersan.
Komedi gibi başlık altı entryleri. Gülmek için birebir.
Kurşun yediiim, sol yanımdaaan, yaralandın mııııı heijan.

Olarak gidebilir.
Çatı rekırds.

Daşşak amaçlı dinlemişliğim var. Ot tarlasında “ah lee le dı zamaneee ne dı de ni de ke leeeee sor me do dı ya me babu kıyameteeee” gibi bi sözümsü vardı orası istemsiz hoşuma gidiyor lan.

Gereksiz tutuldu. Kekolarla, ayanlarla, dızolarla, otçularla vs daşşak geçen bi keko.
Meshur olunca gecmisini unutan keko. Oyle ki eski videolarini silmis kanalindan. Bagcilar i bile.
amk bu bile meşhur oldu ya la.
dün akşam yeniden gözaltına alınmıştır.
Abin dırzo bremin ve yansın geceler bu tarzın zirvesidir.
uludağ sözlüğün favori rapçisi olduğuna dair rivayetler mevcuttur.
https://youtu.be/w7PaRqCmbdA

boş değil bu adam. sağlam flow.
aşırı argo ve hakaret içeren sözde müzik sanatçısı.
garip ve enteresan rapler yapan rapçi müzik sanatçısı.
bağcılar krosu.
beatleri hep çalıntı olan ergen.