bugün

unutma yaşının hayli aşağılara düştüğü şu evrende,yapılabilecek en son şey böyle bir kullanıcı adı almak olsa gerek..
saçmalama nidası gibi bir şey.
hoş gelmiş 6. nesil yazar. * *
sozlugu foruma ceviren yazar. * (bkz: moderasyon uyuyor mu)
ardından hebelehubelehebelehubelehebelehubelehebelehubele'yi bekliyoruz. nesilden nesile aktaracağız! devamı gelecek.
ilginç nickli bir kardeşim. bir de, bu nickin daha kısa versiyonlu olanınıda varmış sözlükte, şaşırmadım desem yalan olur.
netice itibarı ile etikete değil içeriğe bakacağımızdan, hoş gelmiş, sefa gelmiş diyoruz.
artık açılabilecek bütün başıklar açılıp, gerçekten tdk kıvamına gelip, artık herkesin aradığı herşeyi sözlükte bulabilmesinden dolayı yada başlık açma kısırlığından dolayı * açılan çaresiz manyak başlık.

edit: lan allah kahretmesin nick altı başlığıymış şu anda nasıl göt oldum anlatamam özür diliyorum başlığı açan arkadaştan.

editcan: anlaşılan göt olmamdan bir hayli mutlu olanlar var artıladıkça canım acıyor, kalbim kırılıyor, gözlerim doluyor, intiharım geliyor ve daha bir sürü şey. yapmayın lan.

editgül: bak hala...
daha türkçe konuşmayı bilmeyen bebecik trollcükle gece gece uğraşmak zorunda kalan yazar kişisidir.
çok güzel insandır.
(bkz: #6879740) entry'e teşekkür eden yazar kişisidir.
kafasını emo dişileri ile bozmuş olabileceğini tahmin ettiğim meslektaş bireydir.
emoları dişi ya da erkek ayırmadan, her türlü nefret eden; hatta erkeklerinin de dişilerinden farklı olmadığını düşünen yazar kişisidir.

düdüt: var var, beni takip eden seovi emo var.
yukardaki görüşüne genel hatlarıyla katılsam bile yine de yoğun bir genelleme yapmaması gerektiğini düşünebileceğim yazardır.

görsel

(bkz: kerane kapısında itekleşen azgın kalabalık)

Edit: tamamen içgüdüsel olarak atamış olduğum bkz ibaresi ile hebelehubelehebelehubele'yi üzebileceğimi farkettim. onun için burada bu düzeltmeyi yapmayı ve üstteki paylaşımının tamamen kendi bünyem ile ilgili olduğunu siz değerli kamuoyuna belirtmeyi bir borç olarak görmekteyim.
hebelehubelehebelehubele kişisi, sayın meslektaşının ince düşüncesinden dolayı çok mutlu olmuştur ve kendisine teşekkürlerini sunmuştur.
sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesine gelip taş çatlasın 30 dakka durup ayrılan yazar. kaçtı galiba! kendisine selam ederim.

edit: 1 saat durmuş efendim. özür diliyorum kendisinden!
zirveye* ilk gelenlerden olmama rağmen yüzünü bile pek göremediğim şimdi sokakta görsem "aa sen hebelehubelehebelehubele'sin selam bende uggly shit" diyemeyecek kadar az gözüken zirve kaçağıdır.
zirveden erken ayrıldığına üzülüp, keşke kalsaydı dediğim yazar. hoş sohbet(miş) yazar kişisi. bir dahakine daha uzun sohbetler edilmesi umulandır.
30 dakika değil tamı tamına 1 saat kalmış yazar kişisidir. kaçmamış; kendisiyle dalga geçilen aile toplantısına katılmıştır. rivne yazar kişisine selam eder.
rakinfish kişisine teşekkür eden; erken ayrıldığı için kendisinin de üzüntü duyduğu yazar kişisidir efenim.
(bkz: #6995915) efenim zirveye 5'te gelerek, ilk katılımda bulunan yazardır. bir dahaki zirvelere.
(#6995993) zirveye 5 te gelmesiyle haklı bir övünce sahiptir. daha yaşımız genç zirveler bol bir dahaki zirvelerde tekrar görüşmek dileğiyle.
sevinç gösterisinin nirvanaya ulaştığı anda alınmış nicktir.
aşağıdaki spikerle beraber hawai'De bir zirve düzenlemeyi düşündüğümüz yazardır. kendisi galatasaraylıdır. helal! ayrıca ileride kendisine ofsaytı öğretme sözü verdim.

http://www.milliyet.com.t....2010/1192364/default.htm
okuyan, çalışan, becerikli yazar kişisidir, başaracağına inandığımdır. güvendiğimdir, hayli zamandır arkadaşımdır. kimi zaman kızıyormuş gibi yapsa da, aslında hiç kızmadığını, oralardan bi yerlerden kıs kıs güldüğünü tahmin ettiğim neşeli ayaktır. sağ olsun, var olsun. *
(bkz: nen var kuzum)