bugün

(bkz: ağzımıza sıçar)
https://pbs.twimg.com/media/BLhMSmsCAAAniQ_.jpg
2 sene daha soyar türkiye'yi sonra kaçar. (kalan ne varsa onları da götürür.)
buradaki hesaplar yıllar geçtikçe katlandı, 2017'ye kadar 100 katını çaldı.
edit: eğer çalmadıysa tek tek o paraların kuruşuna kadar nereye harcandığını son on senenin raporunu verebilecek varsa ben de akepeli olurum, işte o kadar!
örtülü ödenek dahil, sarayın masrafları dahil!
edit2: bu millet emine'nin kendisine satın aldığı sözde tarihi eserin bile masrafını ödedi.
köpeklerini üstümüze salar. ayyy çok korktum. evet mi desem ne.
(bkz: ic karışıklık ve terör iş coming)
1. dolardaki baskının anında kaldırılması, peşine gelecek devülüasyon ve ardından gördünüzmü dış mihraklar oyunu kazandı bu hale geldik goygoyu.

2. içeride gizlenmiş terörist hücrelerin takibinin ve baskısının azaltılması sonucu terör olaylarının patlaması ve ardından gördünüzmü dış mihraklar oyunu kazandı bu hale geldik goygoyu.

3. düzensizlik ve kaotik ortamı destekleyerek ülkenin istikrarının tamamen tepetaklak olması sonucu gördünüzmü dış mihraklar oyunu kazandı bu hale geldik goygoyu.

ve erken seçim.
erken seçim falan yok. bu millet bahsedilen o kazığı 1 kasım'da yedi, bir daha yemez.
eğer gerçekten böyle düşünen varsa gitsin evet oyu kullansın, bunlar yenilgiyi baştan kabul etmişler.
peki muhalefet bu sırada ne yapacak? susacak mı?
ülkücü muhalifler ve chp susarsa bu dedikleriniz olur.
aynı şekilde bahsi konu olan kaotik şartlar evet çıkarsa da yaşanacak. tek fark kafasını kaldıran tayyip'in kolluk birliklerinden dayak yiyecek.
edit: evet çıkarsa adamlar istediği sistemi getirmiş, iki sene daha asla beklemezler. erken seçim, evet çıkarsa yaşanacaktır.
Erken seçime gider.
ben olsam ulkeden kacip giderim cunku er ya da gec gorev suresi bitecek ve yarginin karsisina gecirilecek. vakti varken kacsin.
Tıpış tıpış yetki sınırlarına çekilecek.hiç telaşlanmasın kimse, izleyiniz.
bahçeli ile ekranlarda kavga eder.
ülkenin 15 yıldır yaşadığı ender zamanlardan olan konuşmadığı günler birkaç gün sürer.

daha ne olsun bundan büyük huzur var mı?