bugün

kendisine bir türlü melisa havası veremediğim yazar. *
karizmatik bi nik.
naber lan homofobik diyerek ensesine vurup nerd*esin lan sen günlerdir diye sormak istediğim ve çok severek muhabbet ettiğim yazardır kendisi. sadece ben değil mevoy ayiboğan61 de kendisini çok sevmektedirler. arada dörtlü şekilde bir araya gelip birbirimize takarız. * * * * *
Bu sabah baktım morali bozuk, yine bana sataşıyor.
Noldu demeye kalmadan "sözlükte çaylak olmuşum." dedi.
Yarıldım efendim. *
Dün açmış, yine en ırkçısından bir başlık; beni de suçuna alet etmek istiyor. " hacı hadi upla şu başlığı."

Hacı bak yapma etme, bu gidişle troll olup çıkıcaksın dedim. I-ıh dinletemedim.

Sen o kadar çaba harca, ırkçı söylemlerle sözlük ahalisinin ilgisini çekmeyi başar, bir sürü artı oy al. Sonra densiz gammazın biri hem başlığının silinmesine, hem de çaylak olmana sebebiyet versin.

Kader be hacutum. Üzülme.
En azından ben sayende çok güldüm. *

Ne kadar süreyle çaylak kalıcak, orası muamma.
iyi ki doğdun hep mutlu çok mutlu ol dediğim yazar, arkadaş.
Doğum günün kutlu olsun demek istediğim yazar.
keşke gel dediğimde gelebilecek kadar yakınımda olsa, özledim lan! diye yüzümü buruşturup üzüldüğüm bıcırığım, iyi ki doğmuşsun önce seni dünyaya getirenlere sonra da tanımama vesile olan olaylar silsilesine teşekkür ediyorum.çok seviyorum seni nice nice nice mutlu güzel yıllara *

facebook duvarına da aynısını yazdım evet. ahaha
doğum günü yazarıdır kendisi.

bıkmıyor üşenmiyor allahın her günü 28 eylül'ü unutma diyor.
hatta facebookta 'remember, remember the 28th of september..' diye durum paylaşıyor.

kaç kez söyledim. unutmam ben, üzülme sen, raad ol hacı dedim.

bak unuttum mu?

kendisine çogzel sözler hazırladım! belgelerimle geldim!

öncelikle tanışmamızı anlatayım hacılar.

#11742479 şu entrysine 'hayrettin yapma pişman olursun.' dememle bir muhabbet başladı ki, hala susamadık. bazen yalvarıyorum, lan iki dk sus diye ancak öyle susuyor düşünün artık. *

gel zaman git zaman, kardeşim, can dostum güzel insan oldu.
aslına bakarsanız kendisini benim abim sanıyor. benden küçük olduğunu ondan gizliyoruz. yıkılmasın yavrum.
sonuçta ben ona ablalık ediyorum, o da bana abilik. ortaya karışık abuk subuk bir muhabbet düşün işte.
lakabımız hacut. ama birbirine mal demekten bu kadar haz duyan başka iki insan daha yoktur sanırım.
ben mal1, o da mal2. benim bir numaralı mal olduğuma bakmayın. bu konuda hayroyla yarışamam. alanında birinci.

ne günlerimiz olmadı ki. nelerime sabretmedi, nelerine sabretmedim ki.
benim kafası karışık, saf aşık hallerimi çekti. avuttu, yüzüm asıkken gülümsetti. beni üzen heriflere sırf içim soğusun diye o küfretti. *
ona apaçhisin olm sen dedim, alınmadı.
tavlada yendiğimde çok bozuldu ama ehehe. *
marka gözlükleriyle, ayakkabılarıyla dalga geçtim. kızmadı. ama zevksizsin hacut kabul et!
ikimizde bu sene derslerden çaktık. aslında ikimizden de mühendis falan olmaz farkındayız!
bana recep ivedik taklitleri yaptı. bırak şu iğrenç herifi ya dedikçe, niye lan komik değil mi? hep batıya özenin zaten, bok var batıda dedi. ama kendisinin batılılarla karıştırdığı haltları anlatmak istemiyorum şimdi. *
he bir de sevgilileri mevzusu var. tam bir aşk böcüğü. yok lan ne aşkı?! uç uç böcüğü. bir ona uçuyor, bir diğerine. Ama bir gün Gerçek aşkı bulduğunda, dünyanın en dürüst ilişkisine hazırla kendini türkiye!
müzik tarzı falan desen felaket. hacut bak bu şarkı çogzel, kesin dinle diyor. hatırı için açıyorum. ama yok! rap falan! kapatıyorum hemen ehe.

bir de ramazan geçirdik hep birlikte. istanbul'da gidilmemiş cami bırakmadı. camilerde sms yollamaktan çekinmedi. arayıp kaside dinletmeye çalıştığı bile oldu. * çok mübarek adam çok!
bir de geldi iki gün benim memleketimde kaldı. 'bak aynı şehirdeyiz hacutcum!' falan. çok duygusalız.. *
hem hayallerimiz de var bizim. avrupayı gezicez beraber. di mi lan?

ama her şey bir yana kardeşim bir yana. sevimli varlık. arkadaşlarımın bir kısmına laf atıp, geri kalan kısmına asılsan da yine de seviyorum hacut seni. iyi ki doğdun. iyi ki uludağ sözlüğe damladın. * iyi ki o gün sana mesaj attım ve tanıştık.

buradan modlara da sesleniyorum. (modların hiç birinin okumayacağını bile bile)
doğum günü hediyesi olarak, kaldırın artık hayronun çaylaklığını ya. yine ırkçı başlıklar açsın. aldığı artı oyları saysın. bana 'hacı upla şu başlığı.' desin. üşüyoruz hayro reiz! * *
şimdi ben bu adamın nick altına en az 5 entry girmişimdir. 7-8 olacak beni çaylak edecekler senin için bak görürsün.

istanbul'a geldi gezmedik yer mi bırakmadık , maçlara mı gitmedik yoksa kadıköy'ün en apaçi mekanında nargile mi içmedik? bir gün olsun da dedirtmedi ki ulan netten tanıştığın adamla napıyorsun sen? adam hası, gslinin kralıdır. hatta şu sıralar facebook profil fotoğrafımda bile hayrettinle çektiğimiz bir fotoğrafımız vardır.

son günlerde konuşamasak da yarın geleceğini umuyor, zirvede görüşmeyi bekliyorum.

haa doğumgünü müymüş bugün bir de? e onu eğer gelirse ayrıca kutlayacağımızdan şüphesi olmasın. şimdi buradan kuru bir "doğumgünün kutlu olsun aga nice yıllara" yı haketmeyecek kadar değerlidir benim için çünkü.
doğum gününde karşılıklı kalp kırılışı yaşadığımız yazar kardeşimdir. (bkz: tülay geri dön)
doğum günün kutlu olsun hacut. ich liebe dich.*
kendini ibrahim tatlıses sanan yazar. doğum gününde mangal yakmalar falan.
çaylaklıktan bugÜn itibariyle kurtulmuştur. Doğum gününü kutlaYan HeRkese çok teşekkür Eder.
şu anda kimilerini uyuyorum diye kandırıp fb' da tur atan yazar. ehehhe
(bkz: 17 ekim 2011 mersin idman yurdu fenerbahçe maçı/#13423410)
(bkz: 31 ekim 2011 fenerbahçe kdç karabükspor maçı/#13453337)
(bkz: 7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçı/#13421464)

her hafta fenerbahçe ye laf sokucam diye yaratıcılıkta kendini aşan bkzların mucidi, saldır cimbom okey let's go kitlesi mensubu.
galatasaray'lı yazar.
kendisi çok temiz bir dostdur. her türlü şeyi konuşabileceğim birisidir.
sene olmuş zwai o ein ein o hala bir überman kaplan.
gerçek bir üstattır.
(#13859205) tüm türklerin gerçek düşüncelerini yazmıştır.

öyle iki yüzlülüğe gerek yok.
biraz adam olun. her yerde ah tüh çok üzüldüm deyip, içinden sevinç çığlıkları atanlar var.

ayrıca insan ölmemiş, bir it öldürülmüştür.
--spoiler--
bir insan öldü diye sevinendir. insan mıdır bilmem.
--spoiler--

abdullah öcalan ölse üzülecek olan yazarlar varmış yazık.
insanlıktan nasibini almamış yazar, öyle ki bir insan öldü diye sevinebiliyor. yazık.
Değeri bilinmeyen yazar, evet sen sen. Anladın sen onu.
kendini pilot zannediyor. (#13877612) uludağ airlines'a başvuru yapmış. ne diyelim hayırlı olsun.
(#10655495) yapma volkan yapma. *
(bkz: #13947923) entry - nick uyumu güldüren yazar .
rus kızlarının kollarını açmak suretiyle kendisini beklediği yazar.(#13983993)

utanç içinde gelen edit: ironi denen bir şey var, hep orada o, bizi izliyor...*