bugün

son zamanlarda kendini en fazla geliştiren rapçilerden biridir.
pamuk gibi olan bir insan ve rap müzik sanatçısıdır.
en sevdiğim rapperlardan. son olarak itaatin resimdeki sanatçı albümünde yer almıştır. kaç yıldır albümü çıkacak bekliyorum ama hala çıkmıyor. eğer çıkarsa bomba gibi bir albüm olacaktır. lirikleri ve sesi çok iyi ayrıca allame ile manifesto klibi gelecektir yakında.
benim müzik piyasamdan büyük hilal' in memesi
demet'in yırtmacı ex aşklar hande'nin minisi
sende popüler kültüre bugün popüler kölesin
sende prodüktör değil torbacısın pazarın kösesi

sözleriyle sistemin amına koymuştur. adrenalin şarkısı dinlenmelidir. türkçe rap dediğimiz şey gelişecekte bunlarla gelişir. adamsın hayki.
abartmadan söylüyorum, açık ara en iyi türk rapçidir. hayki güneş ise allame, joker, şehinşah, red falan gezegendir.
" Sonunda toplumu çürüttüler, bi garip bu şehir bi garip gürültüler. Garipte bir sorum olucak nedir acaba beni ağlatıp da sizi güldüren. " bu ve bunun gibi nice anlamlı sözlerin sahibi. Güzel insan.
yeni albümü 12.12.12'de çıkıyor. ismi birkaç milyar soluk.
'' sen nesin '' adlı şarkısına çektiği klip ile '' türkçe rapin '' hala yaşadığını göstermiştir hayk !
" Benden uzak dursun; kurdu çakalı çünkü; kirli sakalım. " gibi harika sözleri vardır. sistemi eleştirdiği şarkıları sağlamdır.
clickdann diye bir diss ini dinlemiştim. Aboov o ne sinir. ihtilal grubu vardı bunun. 3 kişiydiler. Zaten 5 dk lık şarkıda bu adamı dinleyin 1 dk yeter gerisi boktandı. Grubu ayakta tutanda buydu zaten. Neyse
adrenalin şarkısı dinlemeye değer.

--spoiler--
140 karakterle am derdine olunur şair.
--spoiler--
Türkçe rap dinleyicilerinin %99'unun ilk 10'unda yer alan mc.
ilk ismini duyduğumda bi şarkısını açıp bakıyım dediğimde yas la olan arabesk rap tarzı parçalarına denk gelmiştim gıcık kapıp uzun zaman dinlemedim ama ismi ısrarla anılınca rap dünyasında bi daha açıp baktığımda kendi başına ve pmc üyeleri ile yaptığı parçalara denk geldiğimde ne kadar yanıldığımı anladım bu arada hayki gibi bi yeteneğin bir süre içine eden yas a burdan sitemlerimi iletiyorum...
yas ile olan trackleri tam bir hezeyandır...
şu an patron professional 3 deki sürgün feat'ini dinlediğim ve kendimden geçtiğim rapçidir.
adam ne yazıyor arkadaş ?
piyasadaki en iyi rapçi, müthiş bir karakter, müthiş bir kafa yapısı.

ayrıca fitnessla da baya kilo verdi incecik oldu. el kadar oldu böyle. Tech N9ne sakalını, kel kafasını yediğim. seviyorum seni.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
türkçe rapin mihenk taşlarından. über insan. saygılar efenim.
30una bastı dün. aynı gün de yeni albümünün tanıtım konseri vardı.

-bak bana hala bi bok olmadım.

görsel
birkaç milyar soluk albümünün 2. video klibi an itibariyle yayınlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=RQaIDpbv4NE&list=PLU0fpr0g_i2j8PcCXQjjEQUfmJh2EYdG2
Mükemmel liriklere sahip rapçi.
nayki nin gardaşı.
lirikleriyle flowlarıyla işinin hakkını fazlasıyla veren, türkiye de sadece kendisi rap yapsa türkçe rapi ayakta kalmasını sağlayabilecek adam gibi adam muhteşem rapper! bu adamı dinleyin! bu adam hakkettiği yerde değil bu adam yeraltından dünyaya sağlam sözlerle haykıran dinlenilesi adam!
birçok rapçi arkadaşıyla direnişe katılan kaliteli rapçi. (aralarında Saian, Fuat Ergin, Sürveyan, Ados, Dj Sivo)
görsel
--ekmek, yoğurt, gaz yağı, soğan, bomba--

burda number one biziz lan sikilmiş horroozz
imzaladım kalçanı my name is zorrooo
amına korruuum bitch adıma sorrrun
uykunda kesip sikini baş ucuna korruuum

--ekmek, yoğurt, gaz yağı, soğan, bomba--