bugün

insandır. havyar yerken viski içtiği için kendini insan sananlar gibi değildir ama. gerçek insandır.
(bkz: damlarına konayım onların çok ayıp ediyorlar)
çok garip insandır ancak bu insan ve devamı dünya nüfusunun yaklaşık %96'sını oluşturmaktadır.
ikisini birlikte yiyip içen kişi görgüsüz bir salaktan başkası değildir. zira birbirlerine hiç de iyi uyum sağlamazlar.
hayatında havyar'da yemiş viski'de içmiş insandır, fakat bu havyar yerken viski içmemiş olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir.
(bkz: havyar şampanya kardeşliği)
ekmeği zor bulan insan olabilir.
viskiyi bulduk da havyarı kaldı insanıdır.
hayatında hiç soğan ekmek yememiş insanın, içler acısı halini gördüğüm söylemi.

edit:ayrıca http://inciswf.com/1298057397.swf
zevklerinin peşinden giden insandır. limonlu ice tea içen insan, yazın bot giyen metalci ve daha nicesi de bu sınıfa dahildir.

ayrıca (bkz: buralar hep ayar dolacak)
rakı balığın yerini hiç bir şeyin tutmayacağını bilen insandır.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun).
hayat memat meselesi değildir efendim. hayatında hiç havyar yiyen var mı diye de sorulması gerekir.
her türlü zamdan etkilenmiş insandır.

hiç porscheye binememiştir.
havyarı bulmuş viskisini aramamış insandır. onu bulamayanlarda var. şükretmeli. havyarın rengi ne renk desen bilemeyen insanlar var düşün. insanlık ne halde.
(bkz: havyarı biraz azalt viski içme)
hayatımda hiç havyar yemedim viski de içmedim. şu an masama koysalar bedava ye iç deseler. yine de yemem. not içkide içerim balık ta yerim. ama içkilerden birayı balıklardan balık olsun ama balık yumurtası olmasın her balığı yerim.
peki, hayvanın rengi ne renk ?
peki, hayvanın cinsi ne?
asgari ücretlidir.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
edit:en azından döner-ayran kombinasyonunu yaptım.
o da hayvandır!
- hanım havyarla viskiyi getirir misin?
+ buyur bey
- gnam gnam, lokur lokur (yeme içme efekti)
+ hayırdır bey, yapmazdın böyle değişik seçimler
- dur ya zenginlikten başım döndü ne yapacağımı şaşırdım, al şu şişeyi dizim başlıyor
+ ilahi bey
kontes de sikmemiştir. büyük kayıp.
ayıp.
röpdaşambırımla viski içerken sandalyeden düşmek vardı ama , çaya püsküt banıp tekli koltuktan düşüyorum amk.
o hikayedeki mal benim.

havyar da görmedim ben hiç. evet.