bugün

Üniversiteler arası dans gösterisinde diğerlerinden daha az fiziksel güzelliğe sahip kızların arkada dans etmeleri önlere hep güzel ya da seksi kızların konulmuş olması. Zalımsın dünya
Annemin öldüğü andır.
NOT:Annem hayatta inşallah uzun ömürler verir allah
şu fotoğraftır: görsel

(bkz: tuğçe gendigelen)

kapının önünde vasıfsız, ağır kezban ve facebook'taki fotoğraflarına baktığımızda anlaşılacağı gibi varlıklı bir aileden gelen, şımarık bir tip,

kapının arkasında 3 kuruş para kazanmaya çalışan bir çocuk.

acımasızsın ulan hayat. acımasızsın.
hiç kimseyi memnun edemediğinizi anladığınız andır.
ardı arkası kesilmeyen anlardır. insan kaç kez "hayat çok acımasız." diyebilir ki?
kişiden kişiye değişir eyvallah da, herkes kendi hayatından mı mes'uldür? bence değil. sevdiğiniz insanların hayatından da sorumlusunuz ve bu yüzden acı çekmeye mahkum oluyoruz. ama şöyle düşünenler de var-hiç tasvip etmem-, fedakarlık diye bir şey yok, bu kadar saf olmayın diyorlar.
bunu diyen adam/kadın ileride ebeveyn olacak ya, işte bu da aslında hayatın acımasız olduğunu gösteriyor.

liseye başladığında ailenden ayrılırsın. aran iyi değildir, onlardan ayrı yaşarsın. tamam lan olgunum ben yeaa dersin. hayat acımasız aga. biz de böyle yaşayacağız dersin. ama tam o anda öyle bir şey olur ki... işte böyle cümlenin devamını bile getiremez duruma gelirsiniz. sevgiliniz ölür mesela. ölümden daha kötü ne koyar adama? özellikle bir erkeğe? kelimeler yetmez. anlatamazsın. yaşamayan bilmez. erkek korur kollar derler. evet öyle. o kızdan ben sorumluydum. ama o kız öldü arkadaş. ve ailesi beni suçladı hep. nasıl yıkılıyor insan. nasıl "hayat bu kadar acımasız mı ya?" sorusunu sorduruyor kendine.
sen daha 17 yaşındaki bu acıyı tadarken, tamam ya dersin. bundan daha acımasız olamaz hayat dersin. fakat henüz yolun başında olduğunu unutursun.
tayyib, akpkk, vergiler din ırk ve bunları çok güzel kullanan iç ve dış güçler.
Sen onun için yanarken, onun başka sularda yüzmesi.
ŞU ANLAR.
SENi SEViYORUM DiYENiN ASIL AMCINI BiLMEK.
Sen onca yıl çalışıp, cabalayıp bir yerlere gelemezken, 27 yaşında cemaatçi bir o.çocuğunun 15 bin lira maaşla senin amirin olduğu an'dır.
maldivler'e tatile gittiğimde yanımda sevgilimle pasaport kontrolü için 50 kişilik sıra beklerken, yan tarafta vip yolcuların 2 dakikada pasaporttan geçmesi... çok dokunmuştu be sözlük...
sevdiklerini elinden aldığı zamanlar anlarsın ki hayat acımasız.
tam sana geliyordum bir telefon geldi yıkıldım.
bugün sigara alacağım 3,5 tl param var. çantamı karıştırdım, yatak altlarına falan baktım 4,65' e tamamladım paramı. en ucuz sigara 5 tl o da intihar girişimi için kullanılan LD. salona gittim koltuğun altlarına, kaselere falan baktım da tamamladım gittim aldım. dedim kendi kendime ulan millet partilerden partilere para saçıyor, gerekirse sıçıyor biz de 35 kuruş için evi talan ediyoruz. zalımsın hayat!
haberlerin, 11 üniversite öğrencisinin kazada hayatını kaybettiği, ailelerinin, arkadaşlarının hüngür hüngür ağladığı, kendilerini yerden yere attıkları o acı görüntüleri göstermesinin hemen ardından başka bir habere geçip, hamsi festivalinde mutlu mesut horon tepen insanları gösterdiği andır.
türkiye'de engelli olmak başlı başına hayatın acımasızlığını gösterir.
BÜYÜK MUTLULUKLA, SEViNÇLE DOĞACAK ÇOCUĞUNUZU BEKLERKEN ONU KAYBETMEK.
çalışmak için yaşıyoruz ya en çokta bu koyuyor adama.
bebek bekleyen eşinize 4. evre kanser teşhisi konduğu an..
elektrik ve dogal gaz faturalarinin ikisinin de ayni gunde elinize gecmesi....
bütün arkadaşlarının farklı şehirlerdeki üniversitelere dağılması. senin de kazansan bile gidemeyecek olman.
http://www.habergazete.co...cin-bebek-2013-12-24.html
sekiz lira sigaraya 25 kurus çıkışmadığından onu alamadığınızda ilk içinizden geçendir.
yanlış anlaşıldığın o an yok mu o an.
beklentilerin boşa olması.