bugün

umursamaz olmayı, mutlu olmayı şeklinde verilecek cevaplardır.
kısa olduğunu.
gelip geçici olduğunu, kafaya takmaman gerektiğini.
aşkın sonunun %99 acı olduğunu ve bu hayatın %1 sonucu var olduğunu.
Hayatın geçici herşeyin bir rüyadan ibaret olduğunu ve o rüyanın baş rolünde senin olduğunu istediğin gibi yönetebileceğini sadece bir tutam cesaretin gerektiğini öğrendim .
Herkesin hayatına kimse karışamazzz.
insanlara güvenmemeyi öğrendim.
yaşanılası bir yerde değilim.
sürprizlerle dolu olduğunu.
Öldükten sonra her şey bitecek, çiçek mi olucaksın domates mi gübre mi belli değil, içten nasıl geliyorsa öyle yaşa.
zamana bırakmak gerektiğini.
Eğer birini seviyorsan kesinlikle soylemelisin. Eğer söyledikten sonra en ağır şekilde reddedilsen bile, söyleyemedigin her dakika sana o reddedilmenin yaşattığı acının 10 katını yaşatır. Söyle ulan nedir ki bi kabul etse dünyanın en mutlu insanı olacaksın.
Dine çok değer vermeyi, kafaya fazla takmamayı , bu dünyanın boş bir eğlence olduğunu öğrendim.
Kendisini asla alt edemeyecegimi ogretti. Hayat alt edilemez.
Kendinden başka kimseye güvenmeyeceksin .
daha öğrenecek çok şeyin olduğunu...
America i hate u!
evlensen aile olsan çocuğun olsa bile
artırdığın 30 dakikalık zamanda yalnız başına hızlı 2 bira içip kafan çakıra yaklaşınca
gülümsemek yine de güzel.
Bir şeye ne kadar önem verirsen o kadar berbat oluyormuş.
Her şey ve herkes geçip gidiyormuş. Zamanın kendisiyle birlikte götürmediği tek şey kendimiz ve gerçekten de zamanla her şey geçiyormuş. Geçiyormuş da, boşa geçen zamanın çaldıkları geçmiyormuş.
Her şey ve herkes geçip gidiyormuş. Zamanın kendisiyle birlikte götürmediği tek şey kendimiz ve gerçekten de zamanla her şey geçiyormuş. Geçiyormuş da, boşa geçen zamanın çaldıkları geçmiyormuş.
hayat taşakli olana güzel her istediğini kolayca yapabiliyor bide bu devirde para her kapıyı açmıyor her kapıyı açan sadece çevredir.
hayatinin anlamini aramak gereksizmis.
Ortalama hayat yaşayanların daha çok ezilip üzüldüğünü. Kötü bile ondan daha iyi be.
insanlara fazla değer vermemek gerektiğini.