bugün

annesi Fatma Yazıcı (96) istanbul’da yaşamını yitirmiş.
görsel

testere serisi gibi..
babası Mustafa Yazıcı 93 yaşında vefat etmiş.

https://www.mynet.com/hay...nin-aci-gunu-110105194547
akp'de bir tek kişinin dahi fetö bağlantısı olmadığını söyleyen eski bakan.

hayati bey bunu kumpas savcısı fikret seçen'in kardeşinin nikah şahidi olarak söylüyor yalnız hghfhghghf...
hayati yazıcı neden yeniden aday gösterildi..ak parti böyle mi mücadele edecek paralelle..yazık..
inkjet yazıcı ve lazer Yazıcılara alternatif olarak üretilmiş, diplomatik belgelerin kopyalanmasında kullanılan yazıcı.
Bahçeli'nin ortak cumhurbaşkanı, herkesi kucaklayacak biri olmalı çağrısına "ütopik" demiş şahıs. Bunlar her şey yandaş olsun istiyor anam. Bi' hareketler falan açıklama yaparken.
paralel yapı falan yok demiş bakan. buyur burdan yak.
gümrük ve ticaret bakanı hayati yazıcı, sorgusuz sualsiz işten çıkarılmalarıyla ilgili mağduriyetlerini anlatan işçiye ''17 ay çalıştım, çok teşekkür ederim. emeğimin karşılığını aldım, demeni beklerdim'' diyerek sitem etti! (penguen'den)
ne dediği anlaşılmayan mevcut hükümetteki 3 bakandan biri. (bkz: binali yıldırım) (bkz: muammer güler)
vallahi de billahi de anlayamıyorum. bunlar tv'de konuşurken altyazı geçmeli bence..
GÜMRÜK VE TiCARET BAKANı.

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi mezunu.
görsel
(bkz: hayati asılyazıcı)
görsel
görsel
görsel
61. hükümetimizin gümrük ve ticaret bakanı...

yurdumuzun refah seviyesinden ötürü, memleketimizin gümrüklerinde ve dış ticaretinde sıfır hata ile bir mekanik düzen sağlaması dolayısıyla, şu naçizane hediyemi kabul etmesini dilerim...
http://www.youtube.com/watch?v=-1vUwJ_ET-Q&feature=related
görsel
görsel
madımak katliamı davasında faillerin avukatlığını yapmış bir avukattır. şimdilerde bakandır.
gümrük depolarında biriken gıdaları van'a göndereceklerini açıklamış gümrük ve ticaret bakanı.
sebze ve meyve ile ilgili olarak türkiye'de yılda 42 milyon ton meyve ve sebze üretildiğini ancak bunun sadece yüzde 5'inin ihraç edilebildiğini belirterek, ''hal kanununun yürürlüğe girmesiyle meyve ve sebze üretiminin daha da artacağına eminim. artan bu ürün içerisinde bizim ihraç payımız da artacak'' diye açıklama yapmış ticaret bakanı.
türkiye'nin kendi coğrafyasında bir yıldız gibi parladığını ve bunu bazılarının hazmedemediğini söylemiş gümrük ve ticaret bakanı.
akp rize milletvekili adayı. gece saatlerinde seçmenlerine kandil mesajı * gönderen seçmeniyle sıcak ilişkiler kurmayı tercih eden siyasi sima. *
ayrıca bu gün kemal kılıçdaroğlundan sağlam bir ayar yemiş kişi.

sunucu: ösym'ye mesaj gönderilmesi ile ilgili biri tutuklandı, emaili onun gönderdiği söyleniyor.
Kılıçdaroğlu: o kişi de ben yapmadım demiş, zaten bir akplinin yakını olduğu ortaya çıkıyor bu kişinin de....

anlaşılan hakkındaki iddialar geçiştirtmeye çalışılan ama muvaffak olamayan siyaset kişisi